Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Облік » Спільні питання » Оплата працi » Внески до ФСС »

Про справляння страхових внесків до Фонду у 2009 році

Надрукувати документ
02.02.2009

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 19.01.2009 р. N 01-16-74

Про справляння страхових внесків до Фонду у 2009 році

У зв'язку з набуттям чинності законами України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" від 26.12.2008 р. N 835 (далі - Закон N 835) та "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення" від 25.12.2008 р. N 799 (далі - Закон N 799) Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності роз'яснює наступне.

1. Пунктом 5 розділу першого Закону N 799 зменшено розмір страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, для роботодавців з 1,5 % до 1,4 % від суми фактичних витрат на оплату праці найманих працівників.

Закон N 799 опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" N 3 від 13.01.2009 р. Враховуючи, що цей Закон набуває чинності з дня його опублікування, із заробітної плати, що нарахована за робочі дні з 1 по 12 січня 2009 року (включно), страхові внески до Фонду мають справлятися страхувальниками-роботодавцями за ставкою 1,5 %, із заробітної плати, нарахованої на робочі дні з 13 січня 2009 року, - 1,4 відсотки.

Розмір страхових внесків, що сплачують наймані працівники, та пільгові розміри страхового тарифу для окремих категорій страхувальників-роботодавців (0,5 % та 0,7 %) залишаються без змін.

Розмір страхових внесків для осіб, які беруть участь у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності на добровільних засадах, також зменшено з 2 % до 1,9 % від суми оподатковуваного доходу (прибутку).

Якщо облік доходів добровільно застрахованою особою ведеться помісячно, то для нарахування страхових внесків до Фонду суму доходу, одержаного у січні 2009 року, необхідно розділити на частини пропорційно календарним дням з 1 по 12 січня 2009 року (включно) та з 13 по 31 січня 2009 року. З першої частини страхових внесків до Фонду мають справлятися за ставкою 2 %, а з другої - 1,9 відсотка.

<...>

3. З урахуванням положень Закону України N 799 виконавчою дирекцією Фонду наказом від 19.01.2009 N 10-ос внесено відповідні зміни до форми звітності страхувальників по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженої постановою правління Фонду від 04.03.2004 р. N 21. Нові форми звітності мають застосовуватися починаючи із звітів за I квартал 2009 року.

 

Директор 

С. Санченко 

 

 

 


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.