Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Облік » Законодавство » Документи МФУ »

Роз'яснення Мінфіну

Надрукувати документ
20.01.2009
 

 

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.08.2008 р. N 31-34000-10-9/31548

Щодо відображення в бухгалтерському обліку амортизації основних засобів при їх частковій реконструкції

(Витяг)

<...> Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 7 "Основні засоби", затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 р. N 92, та Методичними рекомендаціями з бухгалтерського обліку основних засобів, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 30.09.2003 р. N 561, визначено, що нарахування амортизації здійснюється протягом строку корисного використання (експлуатації) об'єкта основних засобів та припиняється при переведенні об'єкта основних засобів на реконструкцію, модернізацію, добудову, дообладнання, консервацію. Зазначеним Положенням не встановлено обов'язковості призупинення нарахування амортизації або змінення її розміру при здійсненні підприємством реконструкції частини об'єкта основних засобів. Водночас, якщо підприємством відповідно до пункту 23 зазначених Методичних рекомендацій частини об'єкта основних засобів визначені окремими об'єктами обліку, то при реконструкції будь-якої такої частини амортизація її вартості не нараховуватиметься.

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" господарські операції в бухгалтерському обліку відображаються на підставі первинних документів.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Питання щодо визначення об'єктів такими, що підлягають реконструкції, прийняття та оформлення рішення (розпорядчих, дозвільних документів) щодо проведення їх реконструкції не належать до сфери методології бухгалтерського обліку.

 

Заступник Міністра 

Д. Фудашкін 

 

< повернутись Перехід на сторінку:
1 2 [3] 4 5 6 7 8 9
> читати далі


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.