
АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
від 11.11.2010 р. N 2-581
До відома аудиторів |
Щодо звітності за 2010 рік
Аудиторською палатою України (далі - АПУ) на виконання вимог Закону України "Про аудиторську діяльність" та з урахуванням норм та пріоритетних напрямків Концепції розвитку електронного урядування в Україні було розглянуто питання щодо необхідності та можливості формування АПУ електронних масивів звітності, що подають суб'єкти аудиторської діяльності. Впровадження систем подання інформації в електронному форматі є передовим світовим досвідом та дозволяє зменшити витрати як на формування звітів, так і на їх отримання, обробку та використання інформації.
У зв'язку з вищезазначеним АПУ укладено з ТОВ "ОМЛ" договір на розробку та впровадження відповідного програмного забезпечення для прийняття звітів у електронному форматі з встановленням процедур контролю інформації.
Звертаємо Вашу увагу на те, що, починаючи зі звіту про надані послуги за 2010 рік, АПУ прийматиме звіти в електронному форматі (електронний формат звітності затверджений рішенням АПУ від 4 листопада 2010 року N 221/14). Паперова форма також є обов'язковою.
З питань впровадження програми або розширення її можливостей звертайтеся безпосередньо до розробника.
проспект М. Бажана, буд. 26, офіс 95, м. Київ, 02140
тел.: (44) 565-99-95
факс: (44) 565-91-42
e-mail: zvit@sma.ua
веб-сайт: www.sma.ua
Голова |
|
АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
від 4 листопада 2010 року N 221/14
Про затвердження електронного формату звітності
Керуючись Законом України "Про аудиторську діяльність" від 22 квітня 1993 року N 3125-XII, з метою подальшого розвитку технології подання суб'єктами аудиторської діяльності звітності в електронному вигляді Аудиторська палата України (далі - АПУ) вирішила:
1. Затвердити електронний формат звітності за формою N 1-аудит (річна) "Звіт аудиторської фірми (аудитора) про надані послуги", затвердженою рішенням АПУ від 28 січня 2010 року N 210/12 (додається).
2. Секретаріату АПУ забезпечити оприлюднення цього рішення.
Голова |
|
Перехід на сторінку: [1] 2 |
> читати далі |
Читати ще:
[на головну]
Додати коментар
Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.