Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Облік » Податк. облік New » ПДВ »

Податкова накладна

Надрукувати документ
19.01.2011

Бланки податкової накладної:

Бланк від 21.12.2010 р., що набув чинності 10.01.2011 р.

Старий бланк, що діяв до 10.01.2011 р. 

 

 

 

 


[на головну]

Коментарі (1)

  • Librarian

    19.01.2011, 11:25

    ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

    ЛИСТ

    від 11.01.2011 р. N 547/7/16-1117

    Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі 


    Щодо наказу ДПА України від 21.12.2010 N 969

    Державною податковою адміністрацією України з метою забезпечення практичного застосування статті 201 розділу V Податкового кодексу України (далі - Кодекс) було розроблено наказ Державної податкової адміністрації України від 21.12.2010 N 969 "Про затвердження форми Податкової накладної та порядку її заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.12.2010 за N 1401/18696 (далі - наказ N 969), який набуває чинності з дня офіційного опублікування 10 січня 2011 року ("Офіційний вісник України" N 101, 2010).

    Наказом N 969 затверджені в новій редакції форма податкової накладної та додатки до неї, а також Порядок заповнення податкової накладної (далі - Порядок).

    Крім того, наказом N 969 визнано таким, що втратив чинність наказ Державної податкової адміністрації України від 30.05.97 N 165 (далі - наказ N 165), яким було затверджено попередню форму податкової накладної та Порядок її заповнення, а також накази Державної податкової адміністрації України, якими були внесені зміни до зазначеного наказу.

    Форма податкової накладної, розрахунок коригування кількісних і вартість показників до неї (далі - Розрахунок коригування) та Порядок її заповнення зазнали деяких змін на відміну від редакції, затвердженої наказом N 165 (із змінами та доповненнями).

    Зокрема, у зв'язку з тим, що податкові накладні, які відповідають вимогам пункту 11 підрозділу 2 розділу XX Кодексу, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, у верхній лівій частині податкової накладної та Розрахунку коригування введено нове поле "Включено до ЄРПН", в якому робиться відповідна відмітка.

    У випадку коли оригінал податкової накладної залишається у продавця, у полі "Залишається у продавця" робляться відповідні відмітки - проставляється позначка "Х" та тип причини відповідно до пункту 8 Порядку (наприклад: 01 - Виписана на суму перевищення звичайної ціни над фактичною; 02 - Постачання неплатнику податку і т. д.

    Звертаємо увагу на те, що на відміну від форми податкової накладної та додатків до неї, затверджених наказом 165, відповідно до яких непотрібне виділялось позначкою "Х", в новій редакції наказу N 969 позначкою "Х" виділяються потрібні поля.

    Крім того, у випадках, коли всі примірники податкових накладних залишаються у особи, що їх виписала (пункти 8.1 - 8.4 Порядку), у рядках "Індивідуальний податковий номер покупця" та "Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)" проставляється нуль.

    У разі постачання товарів/послуг, оподаткування яких передбачено за нульовою ставкою, у розділі III та графах 8 і 9 податкової накладної також проставляється нуль.

    Слід зазначити, що платники податку на додану вартість складають окремі податкові накладні за видами діяльності, що передбачають спеціальний режим оподаткування, та зазначають у порядковому номері накладної після дробу код відповідної діяльності - 2, 3 або 4, відповідно до пункту 3 Порядку (наприклад, податкова накладна, складена платником податку за діяльністю у сфері сільського, лісового господарства, а також рибальства відповідно до статті 209 Кодексу, що має код діяльності 2, буде мати такий порядковий номер

    При цьому, у разі складання окремих податкових накладних за видами діяльності, що передбачають спеціальний режим оподаткування, філією чи структурним підрозділом платника податку порядковий номер податкової накладної встановлюється з урахуванням присвоєного числового номера філії (структурного підрозділу) і визначається виключно числовим значенням після коду діяльності (наприклад, податкова накладна, складена за вищезазначеним видом діяльності філією, якій платником податку присвоєно числовий номер "12", буде мати порядковий номер

    У разі складання податкових накладних філією чи структурним підрозділом платника податку за операціями по загальних видах діяльності порядковий номер податкової накладної встановлюється за вищезазначеним принципом, при цьому у клітині, передбаченій для коду діяльності, значення будуть відсутні (наприклад, податкова накладна, складена філією, якій платником податку присвоєно числовий номер "12", буде мати порядковий номер

    Аналогічне стосується і Розрахунку коригування.

    Відповідно до наказу N 969 з форми податкової накладної вилучено розділ "Товаротранспортні витрати" як такі, що повинні зазначатись в розділі I податкової накладної, розділ "Надано покупцю: надбавка(+)/ знижка (-)" та відповідно розділ "Усього по розділах I + II ± IV".

    Крім того, з Розрахунку коригування вилучено графи 12 - 15.

    Одночасно звертаємо увагу на те, що у разі якщо Розрахунок коригування складається платником податку до податкової накладної, яка відповідно до пункту 201.10 статті 201 розділу V та пункту 11 підрозділу 2 розділу XX Кодексу підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), такий розрахунок надається покупцю тільки після його реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.

    У разі коли продавець складає Розрахунок коригування до податкової накладної, що не підлягає реєстрації, у зв'язку з чим загальна сума податку за операцією з постачання товарів (послуг) досягає обсягу, визначеного пунктом 11 підрозділу 2 розділу XX Кодексу, до Реєстру в обов'язковому порядку вносяться відомості, що містяться у такому розрахунку.

    При цьому Розрахунок коригування до податкової накладної, відомості якої не внесено до Реєстру, реєструється після реєстрації такої накладної незалежно від дати її складення.

     

    Заступник Голови 
    О. М. Любченко 

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.