Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Права та обов’язки платників податків »

Діє до 01.01.2011 Чи має право громадянин, який подав до ДПС скаргу на платника податків, з вимогою перевірки останнього, безпосередньо приймати участь в організованій ДПС перевірці?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст.18 Закону України від 2 жовтня 1996 року №393/96-ВР „Про звернення громадян” громадянин, який звернувся із заявою чи скаргою до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, засобів масової інформації, посадових осіб, має право: особисто викласти аргументи особі, що перевіряла заяву чи скаргу, та брати участь у перевірці поданої скарги чи заяви; бути присутнім при розгляді заяви чи скарги. Законодавством не передбачено право громадянина вимагати від органів ДПС проведення перевірки платника податків та безпосередньо приймати участь у її проведенні. Підстави для проведення перевірок органами державної податкової служби передбачені статтею 11? Закону України від 04 грудня 1990 року №509–ХІІ „Про державну податкову службу в Україні” з урахуванням мораторію, встановленого Законом України від 15 грудня 2009 року №1759-VI „Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні” на проведення у 2010 році перевірок, передбачених пунктами 4 і 8 частини шостої статті 11? Закону України „Про державну податкову службу в Україні”.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.