Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність »

Діє до 01.01.2011 Як платнику податків подавати звітність до органів ДПС, якщо працівниками податкової міліції було вилучено документи та печатку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Інструкцію про єдиний порядок вилучення копій і оригіналів фінансово-господарських і бухгалтерських документів посадовими особами податкових органів, затверджену наказом Державної податкової адміністрації України від 08.11.2005 р. № 493, розроблено відповідно до п. 9 ст. 11 Закону України від 04.12.90 р. № 509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні" та пп. 9.4.1 п. 9.4 ст. 9 Закону України 21.12.2000 р. № 2181-ІП "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами". Вилучення посадовими особами податкових органів документів у ході здійснення оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового слідства провадиться згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України і Законами України від 20.12.90 р. № 565-ХІІ "Про міліцію" та від 18.02.92 р. № 2135-ХІІ "Про оперативно-розшукову діяльність". Підпункт 3.5 пункту 3 Інструкції встановлено, що вилучення оригіналів (копій) документів здійснюється посадовими особами органу державної податкової служби в присутності представника платника податків. Посадова особа органу державної податкової служби знімає копії з документів, що вилучаються, або копії яких вилучаються, використовуючи копіювальну техніку платника податків (за згодою), або копіювальну техніку органів державної податкової служби. При вилученні оригіналів документів орган державної податкової служби залишає платнику податкові копії вилучених документів із зазначенням на них підстав, дати вилучення оригіналів, посади, прізвища, ініціалів особі, яка проводила вилучення. У разі відсутності копіювальної техніки у платника податків або його відмови в її наданні копії вилучених оригіналів документів із зазначенням на них вищенаведеної інформації передаються платнику податків не пізніше наступного робочого дня після вилучення. Вилучені оригінали документів повертаються платнику податків, у якого було здійснено вилучення, під підпис про одержання документів. При цьому, а також при передачі за рішенням керівника органу державної податкової служби вилучених оригіналів документів платника податків підрозділам податкової міліції або у випадках, передбачених законодавством, - іншим правоохоронним органам складається Опис повернутих/переданих документів, що вилучені зі справ (підпункт 3.11 пункту 3 Інструкції). Отже, у випадку вилучення у платника податків податковою міліцією документів та печатки на момент подання звітності до податкових органів, така звітність надається разом з відповідним Описом, який засвідчує вилучення документів та печатки.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.