Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність »

Діє до 01.01.2011 Якою печаткою слід засвідчувати податкову звітність, що подається до органу ДПС платником податку, уповноваженим на ведення обліку результатів спільної діяльності?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із ст.1130 ЦКУ від 16 січня 2003 року №435-IV із змінами та доповненнями за договором про спільну діяльність сторони (учасники) зобов'язуються спільно діяти без створення юридичної особи для досягнення певної мети, що не суперечить законові. Відповідно до пп.7.7.2 п.7.7 ст.7 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97-ВР) зі змінами та доповненнями та п.1.2 ст.1 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями облік результатів спільної діяльності ведеться платником податку, уповноваженим на це іншими сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів такого платника податку. Пп.4.12.3 п.4.12 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80) передбачено, що у разі взяття на облік договору про спільну діяльність згідно з Порядком №80 уповноваженій особі надається номер із ТРДПАУ (Тимчасового реєстру Державної податкової адміністрації України) для ведення податкового обліку результатів спільної діяльності окремо від обліку результатів іншої господарської діяльності. Документи, що стосуються договору, зберігаються в обліковій справі уповноваженої особи. Згідно із п.1.12 Порядку №80 ТРДПАУ - це резерв реєстраційних (облікових) номерів платників податків, які присвоюються платникам податків органами державної податкової служби відповідно до Порядку присвоєння реєстраційних (облікових) номерів платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 03.08.98 №380, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №380). Відповідно до п.7 Порядку №380 реєстраційний (обліковий) номер платника податку зазначається на платіжних, звітних та інших документах, де в установленому чинним законодавством порядку передбачено заповнення ідентифікаційного коду за ЄДРПОУ, а також може зазначатися на печатках. Поряд з цим, пп.4.12.2 п.4.12 Порядку №80 визначено, що органи державної податкової служби провадять облік договорів про спільну діяльність відповідно до Порядку №80 та до положень наказу ДПА України від 30.09.04 №571 "Про затвердження форми Звіту про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, Порядку його складання та Порядку ведення податкового обліку результатів спільної діяльності" із змінами та доповненнями. Згідно із п.2.1 та п.2.8 Порядку складання Звіту про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, затвердженого наказом ДПА України від 30.09.04 №571, із змінами та доповненнями Звіт про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи та додатки до нього подаються уповноваженим платником незалежно від того, чи виникло у звітному періоді у такого платника податкове зобов'язання чи ні та достовірність даних, наведених у Звіті, підтверджується підписами керівника і головного бухгалтера та засвідчується печаткою підприємства. Враховуючи вищенаведене, податкова звітність, що подається до органу ДПС платником податку, уповноваженим на ведення обліку результатів спільної діяльності, може засвідчуватися печаткою такого уповноваженого платника податку, яка містить його ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, або спеціальною печаткою, яка виготовлена для ведення окремого обліку за договором про спільну діяльність та містить реєстраційний (обліковий) номер із ТРДПАУ.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.