Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи є подання податкової звітності в електронному вигляді до органів ДПС обов’язковим?

25.08.2011

Ні, податкова звітності в електронному вигляді до органів ДПС подається за добровільним рішенням платника податків.

Читати далі »

Чи відрізняються терміни подання податкової звітності для електронної податкової звітності від термінів для звітності поданої в паперовому вигляді?

25.08.2011

Ні, податкові документи в електронному вигляді надсилаються до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку за звітні періоди у терміни, визначені законодавством для відповідних податкових документів у паперовій формі.

Читати далі »

Який порядок подання платниками податків податкової звітності в електронному вигляді?

25.08.2011

Платник податків отримує в будь-якому включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді акредитованому центрі сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, що мають право підпису (керівника, бухгалтера), та печатки підприємства. Крім того, платник податків має отримати в органі ДПС за місцем реєстрації або на web-cайті ДПА України чи регіональної ДПА: - текст примірного договору про визнання електронних документів; - безкоштовне спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді; - програмне забезпечення шифрування та накладання ЕЦП, яке має сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

Читати далі »

Хто повинен підписувати податкову звітність в електронному вигляді?

25.08.2011

Після підготовки платником податків податкового документа в електронному вигляді на нього накладаються електронний цифровий підпис (ЕЦП) посадових осіб платника податків у такому порядку: першим — ЕЦП головного бухгалтера (бухгалтера), другим - ЕЦП керівника (директора), третім - ЕЦП, що є аналог...

Читати далі »

Що є підтвердженням прийняття звітності поданої в електронному вигляді?

25.08.2011

Платнику податків надсилається дві квитанції: - перша квитанція є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному вигляді до органу ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку. Ця квитанція надсилається органами ДПС на електронну адресу платника податків, з якої б...

Читати далі »

Яка дата вважається датою подання податкової звітності поданої в електронному вигляді?

25.08.2011

Датою та часом надання податкового документа в електронному вигляді до органів ДПС є дата та час, зафіксовані у першій квитанції.

Читати далі »

Діє до 12.01.2010 Які є акредитовані центри сертифікації ключів?

25.08.2011

1. Закрите акціонерне товариство "Інфраструктура відкритих ключів". 2.Товариство з обмеженою відповідальністю "Український сертифікаційний центр". 3. Товариство з обмеженою відповідальністю "Арт-мастер". 4. Державне підприємство "Українські спеціальні системи".

Читати далі »

Діє до 13.10.2009 Де можна знайти інформацію про порядок подання податкової звітності в електронному вигляді?

25.08.2011

Інформацію про порядок подання податкової звітності в електронному вигляді можна знайти на сайті ДПА України під рубрикою Платникам податків про електронну звітність -> Інформаційна підтримка по технічним вимогам щодо створення програмних продуктів для подання звітності в електронному вигляді. ...

Читати далі »

Діє до 08.07.10 Де можна знайти інформацію про перелік форм податкової звітності?

25.08.2011

Інформацію про перелік форм податкової звітності можна знайти на сайті ДПА України в рубриці Платникам податків про електронну звітність — > Стандарт електронного документа звітності платників податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна в розділах І та II додатку 5 до податкової декларації з ПДВ в електронному вигляді добавляти рядки?

25.08.2011

Оскільки заповнення додатка 5 до податкової декларації з ПДВ передбачає відображення в розділах І та II загального обсягу поставки та загальної суму податку за звітний (податковий) період окремими рядками в розрізі усіх без виключень контрагентів, платникам податку надано право при заповненні цього додатка добавляти рядки в залежності від кількості контрагентів.

Читати далі »

Чи є платними послуги з придбання спеціалізованого програмного забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді та з придбання сертифікатів відкритих ключів?

25.08.2011

В органі ДПС платник податку безкоштовно отримує спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді. Отримання посилених сертифікатів відкритих ключів платником податків відбувається в будь-якому включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді акредитованому центрі сертифікації ключів на платній основі.

Читати далі »

Чи необхідно платнику податків по закінченню дії договору про подання до органів ДПС звітів та декларацій в електронному вигляді переукладати договір?

25.08.2011

Договір про визнання електронних документів діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо платник податків подає до органу ДПС нові посилені сертифікати ЕЦП, цей договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів. Орган ДПС має право розірвати договір в односторонньому порядку у випадку ненадання платником податків нового посиленого сертифіката (сертифікатів) відкритого ключа замість скасованих або в разі зміни платником місця реєстрації. У разі припинення дії договору надісланий платником податків податковий документ в електронному вигляді не приймається.

Читати далі »

Платник податку повинен разом з податковою декларацією з ПДВ подати довідку довільної форми. Як подається така довідка, якщо податкова звітність надсилається до органу державної податкової служби в електронному вигляді?

25.08.2011

При поданні податкових документів в електронній формі телекомунікаційними каналами зв'язку платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. На WEB-сайті ДПА приведено як електронну форму податкової декларації з ПДВ, так і електронну форму всіх додатків до податкової декларації з ПДВ, зокрема, електронну форму довідки приведено за кодом j0299301.

Читати далі »

Якщо СГ знаходиться на обліку як платник окремого податку в декількох органах ДПС, то чи потрібно укладати договір про надання звітності в електронному вигляді з кожним окремим органом ДПС?

25.08.2011

Якщо суб’єкт господарювання знаходиться на обліку як платник окремого податку в декількох органах ДПС, то для подання податкової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку до таких органів ДПС такий суб’єкт господарювання має укласти договір про визнання електронних документів, а також провести обмін посиленими сертифікатами відкритих ключів, сформованими акредитованим центром сертифікації ключів, з кожним окремим органом ДПС.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно платнику податку подавати до органів ДПС податкову звітність на паперових носіях, якщо податкова звітність подається ним у електронному вигляді?

25.08.2011

Подання до органів державної податкової служби податкової звітності на електронних носіях (магнітних дисках, флеш-картах, компакт-дисках) особисто платником податку здійснюється із доданням роздрукованих оригіналів документів податкової звітності на паперових носіях. Подання платником податків податкової звітності в електронному вигляді з накладанням електронного цифрового підпису засобами телекомунікаційного зв'язку здійснюється без додання роздрукованих оригіналів на паперових носіях.

Читати далі »

З якого терміну запроваджується централізована система електронної податкової звітності платників податків?

25.08.2011

Відповідно до плану-графіку поетапного впровадження у промислову експлуатацію в органах ДПС України централізованої системи електронної податкової звітності платників податків у графі "Кінець етапу впровадження" визначено день впровадження у промислову експлуатацію в районних ДПІ централізованої системи електронної податкової звітності для платників податків конкретних областей. Так для платників податків конкретних областей термін подання звітності в електронній формі до центру обробки електронних звітів починається, відповідно з 26.05.09 та 26.06.09. До цього терміну електронна звітність надсилається за існуючою схемою. Для платників податків по м. Києву термін подання звітності в електронній формі до центру обробки електронних звітів починається із 27.04.09.

Читати далі »

Що є підтвердженням прийняття звітності поданої в електронному вигляді при застосуванні централізованої системи електронної податкової звітності платників податків?

25.08.2011

Під час подачі звіту в електронній формі платник податків повинен отримати від органів ДПС дві квитанції: першу – про одержання податкового документа в електронному вигляді, яка засвідчує час подання звітності, другу – про приймання податкового документа в електронному вигляді, яка засвідчує факт приймання електронного звіту або його неприймання, з зазначенням причин. В рамках централізованої системи електронної податкової звітності платників податків в органах ДПС України прийом та обробка даних електронних податкових звітів, у тому числі формування та передача першої та другої квитанцій, здійснюється центром обробки електронних звітів (ЦОЕЗ). Під час подання електронного звіту через оператора першу квитанцію (яка засвідчує факт і час подання звіту) платник податків отримує від нього.

Читати далі »

Чи стягується плата з СГ за передачу електронних звітів на адресу центру обробки електронних звітів через оператора?

25.08.2011

Відправлення платником податку транспортного повідомлення з підписаним та зашифрованим електронним звітом безпосередньо на центр обробки електронних звітів є безкоштовним. Що стосується вартості послуг по передачі електронних документів платників податків на центр обробки електронних звітів, які надає оператор, то згідно зі ст. 627 Цивільного кодексу України зі змінами сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору.

Читати далі »

Чи має можливість платник податку подавати до органів ДПС електронну звітність за старою схемою після закінчення терміну впровадження централізованої системи електронної податкової звітності платників податків в органах ДПС?

25.08.2011

Платник податку має можливість, після закінчення терміну впровадження централізованої системи електронної податкової звітності платників податків в органах ДПС, подавати електронну звітність за старою схемою до кінцевого терміну впровадження централізованої системи електронної податкової звітності в межах країни.

Читати далі »

Який термін надходження платнику податків квитанції про підтвердження прийняття (неприйняття) його податкових документів в електронному вигляді до бази даних ДПС?

25.08.2011

У разі надходження податкового документа в електронному вигляді до органів ДПС до 16 години платнику податків протягом двох годин з моменту прийняття (неприйняття) надсилається друга квитанція, в іншому випадку - протягом перших двох годин наступного робочого дня. Підтвердженням платнику податків прийняття його податкових документів до бази даних ДПС є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, в якій визначаються реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі, відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа, результати перевірки ЕЦП, інформація про платника податків, дата та час приймання, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова звітність, та дані про відправника квитанції. На цю квитанцію накладається ЕЦП органу ДПС, здійснюється її шифрування та надсилання платнику податків засобами телекомунікаційнго зв'язку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок заповнення поля "Головний бухгалтер" при відправці платником податків електронної звітності, у разі відсутності посади головного бухгалтера?

25.08.2011

Якщо на підприємстві не передбачена посада головного бухгалтера та звітність формується безпосередньо керівником підприємства, то у полі "Головний бухгалтер" вказується прізвище та ініціали керівника.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право податковий орган після отримання другої квитанції, надіслати лист платнику податків про невизнання звітності?

25.08.2011

Податковий орган має право після отримання другої квитанції, надіслати лист платнику податків про невизнання звітності із зазначенням підстав неприйняття попередньої.

Читати далі »

Діє до 21.10.2009 Чи правомірні дії працівників органів ДПС, що зобов’язують платників з вересня 2009 р. відправляти електронну звітність через тільки через оператора, за платні послуги (Лист ДПА від 26.08.09 №18377)?

25.08.2011

Подання податкової звітності в електронному вигляді платник податків приймає добровільно і поряд з цим існує декілька альтернативних способів подання податкової звітності: паперові носії; паперові носії з копією на магнітному носії, поштові відправлення. ДПА України, з огляду на технічне оснащенн...

Читати далі »

Чи правомірні дії працівників органів ДПС, що зобов’язують платників з вересня 2009 р. відправляти електронну звітність тільки через оператора та чи є дані послуги платні (Лист ДПА від 26.08.09 №18377)?

25.08.2011

Кабінет Міністрів України видав розпорядження від 23 вересня 2009 року №1178-р щодо запровадження з 1 листопада 2009 року ведення Загального реєстру податкових накладних. З питань практичної реалізації даного рішення Уряду, ДПА України направила до регіональних підрозділів лист про надання ...

Читати далі »

Який порядок та термін підписання першого договору з органом ДПС про визнання електронних документів за умови наявності посилених сертифікатів відкритих ключів?

25.08.2011

Перший договір з органом ДПС про визнання електронних документів повинен бути підписаний в двадцятиденний термін, або повинна бути надана відмова.

Читати далі »

Чи потрібно платнику податків отримувати нові посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, якщо на підприємстві змінюється керівництво, яке має право підпису документів, та у який термін необхідно внести зміни до договору для своєчас

25.08.2011

Якщо на підприємстві змінюється керівництво, то в термін до моменту відправлення наступної електронної звітності необхідно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, що мають право підпису документів (керівника, бухгалтера). Якщо платник податків подає до органу ДПС нові посилені сертифікати ЕЦП, договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів.

Читати далі »

Чи може податковий орган відмовити в прийнятті посилених сертифікатів відкритих ключів у разі надання більше 2 ключів на осіб, які мають право підпису податкової звітності?

25.08.2011

Оскільки підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є підтвердження електронного цифрового підпису посадових осіб платника податків, підписи яких є обов'язковими для звітів в паперовій формі, то відповідно можуть подаватись посилені сертифікати відкритих ключів на всіх відповідальних працівників підприємства, які мають право відповідного підпису. Відповідно, податкові органи не можуть відмовити у прийнятті відповідних ключів.

Читати далі »

Чи можна платникам податків заповнювати податкову звітність (у т.ч. в електронному вигляді на адресу центру обробки електронних звітів) російською мовою, в тому числі і платникам податків з АР Крим?

25.08.2011

Українська мова, як державна, є обов'язковим засобом спілкування на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади. Тому звітність до податкових органів (у т.ч. в електронному вигляді на адресу центру обробки електронних звітів) подається українською мовою.

Читати далі »

Який порядок, термін отримання та збереження платником першої, другої та третьої квитанцій при подачі звітності в електронному вигляді?

25.08.2011

Порядок та термін отримання та збереження платником першої, другої квитанції затверджено наказом ДПА України від 10.04.08 №233 "Про подання електронної податкової звітності". Третя квитанція не надсилається платнику оскільки відправлення її передбачено наказом ДПА України від 31.12.08 №827, який не зареєстрований в Міністерстві юстиції України і носить рекомендаційний характер.

Читати далі »

В якому вигляді надаються до органів ДПС сертифікати відкритих ключів?

25.08.2011

До органу ДПС за місцем реєстрації надаються посилені сертифікати відкритих ключів на електронному носії.

Читати далі »

У разі коли до одного органу ДПС подано декларації (розрахунки), у електронному вигляді, то який порядок подання до іншого органу ДПС (коли це передбачено нормативно-правовими актами) копій відповідних декларацій (розрахунків)?

25.08.2011

У разі коли платник податків надсилає до одного органу ДПС податкові декларації (розрахунки) у електронному вигляді, а до іншого органу ДПС нормативно-правовими актами ще передбачено подання копій відповідних декларацій (розрахунків), то платник податків зобов'язаний надавати такі копії податкових декларацій (розрахунків) в паперовому вигляді, підписані відповідними посадовими особами та скріплені печаткою платника податків.

Читати далі »

Чи необхідно платнику податків для відправки електронної звітності підписувати договір з органом ДПС, в тому числі якщо відправка буде здійснюватись через оператора?

25.08.2011

Для відправки електронної звітності платнику податків необхідно підписувати договір з органом ДПС, в тому числі якщо відправка буде здійснюватись через оператора.

Читати далі »

На яку поштову адресу з листопада 2009 року здійснюється відправлення податкової звітності в електронному вигляді?

25.08.2011

Згідно до Указу Президента від 29 жовтня 2009 року №872 „Про зупинення дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2009 року № 1178-р" зупиняється дія листа ДПА України від 28.10.09 № 23680/7/28-0517 щодо переведення з 1-го листопада 2009 року приймального шлюзу на роботу по форму...

Читати далі »

За яким номером телефону платник податку, який здійснює відправлення податкової звітності в електронному вигляді на адресу центру обробки електронних звітів, може отримати інформацію стосовно надходження податкового документа в електронному вигляді та пер

25.08.2011

Платник податку, який здійснює відправлення податкової звітності в електронному вигляді на адресу центру обробки електронних звітів, може отримати інформацію стосовно надходження податкового документа в електронному вигляді та передачі першої та другої квитанцій в органах ДПС за місцем реєстрації, а також за телефоном (044) 272-07-81 або (044) 272-43-61 центру обробки електронних звітів.

Читати далі »

Чи можна протягом одного дня надсилати декілька звітних документів в електронному вигляді від одного платника податків (наприклад, декларацію з ПДВ, декларацію з податку на прибуток, розрахунок комунального податку та податковий розрахунок за ф. № 1ДФ)?

25.08.2011

Згідно з Наказом №233 немає обмежень щодо надсилання платником податків протягом одного дня декількох звітних документів в електронному вигляді за різними деклараціями (наприклад - декларації з ПДВ, декларації з податку на прибуток, розрахунку комунального податку, податкового розрахунку за ф. №1ДФ тощо). Крім того, платник має право повторно відправляти ті ж самі декларації (розрахунки) у випадку якихось виправлень показників.

Читати далі »

Які дії платника податків якщо після відправки звітності в електронному вигляді у нього виникають певні проблеми (не розшифровується квитанція про здачу звіту; замість квитанції надходять інші повідомлення; не отримано квитанції тощо)?

25.08.2011

Платник податку, який здійснює відправлення податкової звітності в електронному вигляді на адресу центру обробки електронних звітів, може отримати інформацію якщо після відправки звітності в електронному вигляді у нього виникають певні проблеми в органах ДПС за місцем реєстрації, а також за телефоном (044) 272-07-81 або (044) 272-43-61 центру обробки електронних звітів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Де платнику можна отримати форму Примірного договору про визнання електронних документів для подання до органів ДПС звітності в електронному вигляді?

25.08.2011

Відповідно до пп.5.2 п.5 розділу ІІІ “Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку”, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 р. № 233 (далі –Інструкція), платник податків отримує в органі ДПС за місцем реєстрації або н...

Читати далі »

Чи повинні надходити квитанції окремо про прийняття декларації (розрахунку) а окремо про прийняття Додатків до декларації (розрахунку) у разі подання звітності в електронному вигляді?

25.08.2011

Оскільки платник податку формує та направляє окремо декларацію (розрахунок) і окремо Додатки до декларації (розрахунку), то відповідно йому повинні надходити окремо квитанції про прийняття відповідних документів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо платники податків подають податкову звітність в електронному вигляді чи необхідно працівникам органів ДПС роздруковувати таку звітність для формування особової справи такого платника?

25.08.2011

Працівникам органів ДПС не потрібно роздруковувати звітність, подану в електронному вигляді з накладанням ЕЦП для формування особової справи платника податку.

Читати далі »

Діє до 08.07.2010 Де на сайті ДПА України можна знайти оновлені версії форм податкової звітності для передачі в електронному вигляді?

25.08.2011

Інформацію про перелік оновлених версій форм податкової звітності можна знайти на сайті ДПА України (http://www.sta.gov.ua) в рубриці Платникам податків про електронну звітність — > Стандарт електронного документа звітності платників податків — > Реєстр форм звітних документів платників податків ...

Читати далі »

Які дії CГ, якщо при відправці звітності в електронному вигляді, замість підтвердження щодо прийняття податкової звітності, поданої в електронному вигляді, надходить повідомлення "Для організації заборонено прийом звітності по електронній пошті" або анало

25.08.2011

З технічних проблем щодо неприйняття податкової звітності в електронному вигляді звертайтесь за місцем реєстрації або за телефонами (044)272-07-81 і (044)272-43-61 центру обробки електронних звітів.

Читати далі »

Яким чином платникам податків подавати податкову звітність в електронному вигляді у зв’язку з тим, що надсилання податкової звітності, яка сформована із застосуванням web-технологій в режимі он-лайн і підписана ЕЦП, до ДПА України через оператора електрон

25.08.2011

З 21 квітня 2010 року тимчасово призупинено режим надсилання податкової звітності до ДПА України через оператора електронної звітності, яка сформована із застосуванням web-технологій в режимі он-лайн і підписана ЕЦП Державного центру зайнятості України у зв’язку із доопрацюванням та оновленням пр...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок підписання в електронному вигляді розрахунку податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства (філіі)?

25.08.2011

Розрахунок податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства може направляти до податкового органу в електронному вигляді лише філія. Оскільки розрахунок податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства на паперових носіях підписує керівник підприємства, головний бухгалтер підприємства та керівник філії, а в електронному вигляді не передбачено отримання керівником підприємства та головним бухгалтером підприємства додаткових посилених сертифікатів відкритих ключів на них, то підписи посадових осіб платника податків накладаються у такому порядку: першим — ЕЦП керівника філії, другим — ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки платника податків. Крім того, податкова звітність може подаватись на паперових носіях особисто чи поштовими відправленнями, на електронних носіях із доданням роздрукованих оригіналів документів податкової звітності на паперових носіях.

Читати далі »

За яких підстав (крім зазначених в договорі) договір про визнання електронних документів може бути розірваним в односторонньому порядку з боку органу ДПС?

25.08.2011

Орган ДПС має право розірвати договір в односторонньому порядку згідно умов зазначених у розділі 6 договору про визнання електронних документів. Інших умов для розірвання договору в односторонньому порядку з боку органів ДПС не передбачено.

Читати далі »

Який порядок подання звітів засобами телекомунікаційного зв’язку у зв’язку із заповненням одночасно двох розрахунків збору за спеціальне водокористування за І півріччя 2010р?

25.08.2011

Платники збору за спеціальне водокористування складають і подають два окремі розрахунки збору за І півріччя 2010р в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. У залежності від звітного податкового періоду в заголовку розрахунку збору слід зазначати: "з 01.01.2010 по 29.04.2010", або "з 30.04.2010 по 30.06.2010".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Де можна знайти інформацію про перелік форм податкової звітності та оновлені версії форм податкової звітності для передачі в електронному вигляді?

25.08.2011

Інформацію про форми податкової звітності та оновлені версії форм податкової звітності можна знайти на сайті ДПА України (http://www.sta.gov.ua) в рубриці Платникам податків про електронну звітність - > Інформаційно-аналітичне забезпечення -> Реєстр електронних форм податкових документів.

Читати далі »

Чи має право платник податків, який подає звітність в електронному вигляді отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом та з якого часу?

25.08.2011

Платник податків має право письмово звернутись до податкового органу з вимогою здійснення звірення стану розрахунків платника податків з бюджетами за податками, зборами (обов'язковими платежами) за відповідний звітний період. Результати звірки за звітний період оформлюється актом за затвердженою формою і надаються платнику в паперовому вигляді. З метою розширення послуг, які надаються платникам податків в електронному вигляді, на даний час проводиться дослідна експлуатація режиму надання платникам податків інформації про звірку стану розрахунків з бюджетами за податками, зборами (обов'язковими платежами) за відповідний звітний період в електронному вигляді, яка після впровадження в промислову експлуатацію дасть можливість платникам податків безперешкодно отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом в електронному вигляді.

Читати далі »

В якому вигляді (паперовому чи електронному) має зберігатися звітність, надіслана до ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку та одержані квитанції, що засвідчують час і факт прийняття звітності?

25.08.2011

Платники податків мають зберігати звітність, надіслану до ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку та одержані квитанції, що засвідчують час і факт прийняття звітності, в електронному вигляді (у вигляді архіву надісланих до органу ДПС файлів податкових документів із накладеними на них ЕЦП).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Де можна знайти останню версію оновленого програмного забезпечення для передачі звітності в електронному вигляді?

25.08.2011

Програмне забезпечення для передачі звітності в електронному вигляді можна знайти на офіційному веб-сайті ДПА України (http://www.sta.gov.ua) в рубриці "Платникам податків про електронну звітність" - > "Програмне забезпечення". У разі виникнення питань щодо формування та передачі звітності в елек...

Читати далі »