Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді »

Чи є платними послуги з придбання спеціалізованого програмного забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді та з придбання сертифікатів відкритих ключів?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 5.1 п. 5 розділу ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом Державної податкової адміністрації України від 10.04.08 №233, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 16.04.08 №320/15011 (далі – Інструкція) платник податків отримує в будь-якому включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді акредитованому центрі сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб юридичної особи, що мають право підпису (керівника, бухгалтера), та печатку юридичної особи. Платник податків фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності може обмежитись одним ключем ЕЦП. Особисті ключі знаходяться на ключових (електронних) носіях, що зберігаються в таємниці. Підпунктом 5.2 п. 5 розділу ІІІ Інструкції платник податків отримує в органі ДПС за місцем реєстрації або на WEB-сайті ДПА чи регіональної ДПА текст примірного договору про визнання електронних документів (додаток 1), безкоштовне спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді. Окрім того, пп. 6.2 та пп. 6.3 п. 6 розділу ІІІ Інструкції визначено, що орган ДПС, де зареєстрований платник податків, на його запит записує на електронний носій платника податків безкоштовне спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді та приймає від платника податків підписані та скріплені печаткою (для фізичної особи суб'єкта підприємницької діяльності за наявності печатки) два примірники договору та електронний носій з посиленими сертифікатами відкритих ключів. Відповідно до ст. 9 Закону України від 22 травня 2003 року №852-IV „Про електронний цифровий підпис” акредитований центр сертифікації ключів має право: надавати послуги електронного цифрового підпису та обслуговувати виключно посилені сертифікати ключів; отримувати та перевіряти інформацію, необхідну для реєстрації підписувача і формування посиленого сертифіката ключа, безпосередньо у юридичної або фізичної особи чи її представника. Таким чином, в органі ДПС платник податку безкоштовно отримує спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді. Отримання посилених сертифікатів відкритих ключів платником податків відбувається в будь-якому включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді акредитованому центрі сертифікації ключів на платній основі. Ознайомитись з інформацією щодо подання звітності в електронному вигляді та самостійно отримати спеціалізоване програмне забезпечення платник податку може на сайті ДПА України (www.sta.gov.ua) в рубриці Платникам податків про електронну звітність. Слід зазначити, що на сайті ДПА України також можна ознайомитись з переліком акредитованих центрів сертифікації ключів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.