Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді »

Що є підтвердженням прийняття звітності поданої в електронному вигляді при застосуванні централізованої системи електронної податкової звітності платників податків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 №233 (далі – Інструкція), під час подачі звіту в електронній формі платник податків повинен отримати від органів ДПС дві квитанції: першу – про одержання податкового документа в електронному вигляді, яка засвідчує час подання звітності, другу – про приймання податкового документа в електронному вигляді, яка засвідчує факт приймання електронного звіту або його неприймання, з зазначенням причин. Наказом ДПА України від 06.04.09 №168 „Про впровадження централізованої системи електронної податкової звітності платників податків в органах ДПС України” запроваджено централізовану систему електронної податкової звітності платників податків в органах ДПС України, в рамках якої прийом та обробка даних електронних податкових звітів, у тому числі формування та передача першої та другої квитанцій, здійснюється центром обробки електронних звітів (ЦОЕЗ). Законом України 22 травня 2003 року №851-IV "Про електронні документи та електронний документообіг" із змінами та доповненнями, яким регулюються відносини, що виникають в процесі створення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, оброблення, використання та знищення електронних документів, визначено, що обіг електронних документів може здійснюватись через посередника – особу, яка в установленому законодавством порядку надає послуги з приймання, передавання (доставки), зберігання, перевірки цілісності електронних документів. Можливість використання послуг посередника (далі – оператор) в системі подання податкових документів в електронному вигляді передбачена Методичними рекомендаціями щодо централізованого приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України, затвердженими наказом ДПА України від 31.12.08 №827, відповідно до яких під час подання електронного звіту через оператора першу квитанцію (яка засвідчує факт і час подання звіту) платник податків отримує від нього.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.