Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді »

Чи стягується плата з СГ за передачу електронних звітів на адресу центру обробки електронних звітів через оператора?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Методичних рекомендацій щодо централізованого приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України, затверджених наказом ДПА України від 31.12.08 № 827, платник податків має можливість відправити транспортне повідомлення з підписаним та зашифрованим електронним звітом або безпосередньо на центр обробки електронних звітів, або через оператора. Державною податковою адміністрацією України укладено договір про забезпечення передачі електронної звітності від платників податків до органів ДПС з оператором, в рамках якого оператор надає послуги по передачі електронних документів платників податків на центр обробки електронних звітів (аналогічно до поштових послуг для передачі документів на папері). Відправлення платником податку транспортного повідомлення з підписаним та зашифрованим електронним звітом безпосередньо на центр обробки електронних звітів є безкоштовним. Що стосується вартості послуг по передачі електронних документів платників податків на центр обробки електронних звітів, які надає оператор, то згідно зі ст. 627 Цивільного кодексу України зі змінами сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.