Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді »

Діє до 01.01.2011 Якщо платники податків подають податкову звітність в електронному вигляді чи необхідно працівникам органів ДПС роздруковувати таку звітність для формування особової справи такого платника?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 4.4.2 п. 4.4 ст. 4 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ "Про порядок погашення податкових зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" зі змінами та доповненнями податкова звітність може бути надана за добровільним рішенням платника податків податковому органу в електронній формі, за умови реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Згідно із п. 4 р. ІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 №233 (далі – Інструкція №233) податкові документи в електронному вигляді з обов'язковими реквізитами (у тому числі з електронним цифровим підписом (далі – ЕЦП) платника податків (його посадових осіб)), подані відповідно до цієї Інструкції, згідно із законодавством є оригіналами, мають юридичну силу, повинні зберігатися та можуть використовуватися під час судового або досудового вирішення спорів. Пунктом 5 р. ІІ Інструкції №233 визначено, що у разі подання податкового документа в електронному вигляді платник податків має право не подавати податкові документи на паперових носіях. Відповідно до п.6 Методичних рекомендації щодо централізованого приймання та комп'ютерної обробки податкової звітності платників податків в ОДПС України, затвердженого наказом ДПА України від 31.12.08 №827 (далі – Методичні рекомендації) після закінчення обробки податкової звітності підрозділи ведення та захисту податкової звітності формують реєстри поданої звітності у розрізі форм із урахуванням різних способів подання звітності по платниках податків та передають їх до підрозділів оподаткування юридичних та фізичних осіб. Згідно з п.10 Методичних рекомендації після обробки податкової звітності відпрацьовані документи, крім форми N 1ДФ та документів, поданих в електронному вигляді з накладанням ЕЦП, де паперові копії не передбачені чинним законодавством, разом з реєстрами поданої звітності передаються до підрозділів оподаткування юридичних та фізичних осіб для проведення документальної невиїзної перевірки (камеральної) і формування звітної частини особової справи платника. Отже, працівникам органів ДПС не потрібно роздруковувати звітність подану в електронному вигляді з накладанням ЕЦП для формування особової справи платника податку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.