Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді »

Діє до 01.01.2011 Який порядок підписання в електронному вигляді розрахунку податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства (філіі)?

Надрукувати документ
25.08.2011

При консолідованій сплаті податку на прибуток нарахування цього податку здійснюється у Розрахунку податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства, форму якого затверджено наказом ДПА України від 10.02.03 № 68 зі змінами та доповненнями. У графі 4 "Ідентифікаційний код за ЄДПРОУ" вказується код ЄДПРОУ філії, яка подає Розрахунок. Відповідно до п.5 р ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 № 233 (далі - Інстркуція) платник податків отримує в будь-якому включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді акредитованому центрі сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, що мають право підпису (керівника, бухгалтера), та печатки підприємства. Платник податків фізична особа-суб’єкт підприємницької діяльності може обмежитись одним ключем ЕЦП. Особисті ключі знаходяться на ключових (електронних) носіях, що зберігаються в таємниці. Крім того, платник податків має отримати в органі ДПС за місцем реєстрації або на web-сайті ДПА України чи регіональної ДПА: - текст примірного договору про визнання електронних документів; - безкоштовне спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді; - програмне забезпечення шифрування та накладання ЕЦП, яке має сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації. Згідно із пп.7.1 п.7 р. ІІІ Інструкції за відсутності у платника податків посади бухгалтера електронні цифрові підписи посадових осіб платника податків накладаються у такому порядку: першим — ЕЦП керівника (директора), другим — ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки платника податків. Отже, розрахунок податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства може направляти до податкового органу в електронному вигляді лише філія. Оскільки розрахунок податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства на паперових носіях підписує керівник підприємства, головний бухгалтер підприємства та керівник філії, а в електронному вигляді не передбачено отримання керівником підприємства та головним бухгалтером підприємства додаткових посилених сертифікатів відкритих ключів на них, то підписи посадових осіб платника податків накладаються у такому порядку: першим — ЕЦП керівника філії, другим — ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки платника податків. Крім того, податкова звітність може подаватись на паперових носіях особисто чи поштовими відправленнями, на електронних носіях із доданням роздрукованих оригіналів документів податкової звітності на паперових носіях.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.