Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді »

Який порядок подання звітів засобами телекомунікаційного зв’язку у зв’язку із заповненням одночасно двох розрахунків збору за спеціальне водокористування за І півріччя 2010р?

Надрукувати документ
25.08.2011

У зв'язку з індексацією у 2010 році нормативів збору за спеціальне водокористування всередині звітного податкового періоду, платникам збору за спеціальне водокористування пропонується подавати до органів державної податкової служби розрахунки зі збору спеціальне водокористування за I півріччя 2010 року з урахуванням наступних рекомендацій. Платники збору за спеціальне водокористування складають і подають два окремі розрахунки збору: перший - за період з 01.01.2010 по 29.04.2010 включно; другий - за період з 30.04.2010 по 30.06.2010 включно. У залежності від звітного податкового періоду в заголовку розрахунку збору слід зазначати: "з 01.01.2010 по 29.04.2010", "з 30.04.2010 по 30.06.2010". У зв’язку з цим, було внесено відповідні зміни до електронних форм звітності розрахунку зі збору за спеціальне водокористування. Наказом ДПА України від 10.04.08 № 233 затверджено Інструкцію з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку. При поданні податкових документів в електронній формі телекомунікаційними каналами зв'язку платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. При цьому формат (стандарт) податкового документа в електронному вигляді на основі специфікації eXtensible Markup Language (XML), електронні форми податкових документів та інша інформація про порядок подання податкових документів в електронному вигляді оприлюднені на WEB-сайті ДПА (www.sta.gov.ua) під рубрикою Платникам податків про електронну звітність. Отже, платники збору за спеціальне водокористування складають і подають два окремі розрахунки збору за І півріччя 2010р в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення . У залежності від звітного податкового періоду в заголовку розрахунку збору слід зазначати: "з 01.01.2010 по 29.04.2010", або "з 30.04.2010 по 30.06.2010".


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.