Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Стан розрахунків з бюджетом »

Діє до 01.01.2011 Який порядок зарахування сплачених ФОП коштів до бюджету, якщо ним було перераховано податок (збір) готівкою через установу банку у останній день терміну сплати та чи буде вважатись порушенням зарахування коштів до бюджету на наступний

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до розділів 2 та 5 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 18.07.05 № 276, дані про надходження платежів до бюджету відображаються в інформаційній обліковій системі органів ДПС на підставі документів, що одержуються від органів Державного казначейства України. Відображення надходжень коштів в рахунок сплати податкових зобов’язань платників податків проводиться в інформаційній системі податкових органів датою зарахування зазначених коштів на бюджетні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства, у день отримання від таких органів відомостей про зарахування та повернення коштів з відповідних рахунків у порядку, встановленому наказом Державного казначейства України та ДПА України від 25.04.02 №74/194 „Про затвердження Порядку взаємодії між органами Державного казначейства України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами” із змінами та доповненнями. Згідно з п.8.2 ст.8 Закону України від 5 квітня 2001 №2346-III "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" із змінами та доповненнями (далі - Закон № 2346), банк зобов'язаний виконати доручення клієнта, яке міститься в документі на переказ готівки, протягом операційного часу в день надходження цього документа до банку. Операційний час - частина операційного дня банку або іншої установи - члена платіжної системи, протягом якої приймаються документи на переказ і документи на відкликання, що мають бути оброблені, передані та виконані цим банком протягом цього ж робочого дня. Тривалість операційного часу встановлюється банком або іншою установою - членом платіжної системи самостійно та закріплюється в їх внутрішніх нормативних актах (п.1.22 ст.1 Закону №2346). Отже, якщо фізичною особою — підприємцем було подано до банку документи на переказ готівки в останній день терміну сплати податку (збору) протягом операційного часу, то кошти повинні бути перераховані банком в цей день. У разі подання фізичною особою — підприємцем до банку документів на переказ готівки в останній день терміну сплати податку (збору) після закінчення операційного часу роботи банку, перерахування коштів до бюджету відбудеться на наступний день, в зв’язку з чим буде порушено фізичною особою — підприємцем термін сплати податку (збору).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.