Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Інші »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Які дії платника податків, у разі втрати податкових документів за минулі податкові періоди, чи передбачено за це відповідальність?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див.І) Повна: Стосовно ПДВ, неправомірним є віднесення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених постачальникам, що не підтверджені відповідними податковими накладними та іншими подібними документами, визначеними пп.7.2.6 п.7.2 ст.7 Закону України від 3 квітня 1997року № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі – Закон №168). Підпунктом 7.4.5 п.7.4 ст.7 Закону №168 передбачено, що у разі, якщо на момент перевірки платника податків податковим органом, суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими документально, платник податків несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену відповідними документами.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.