Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Права та обов’язки платників податків »

Чи має право платник податків застосовувати податкове роз’яснення, яке було надано йому щодо норм законодавства, яке втратило чинність у зв’язку з набрання чинності ПКУ в якому передбачені такі ж самі норми?

Надрукувати документ
25.08.2011

У зв’язку з набранням 1 січня 2011 року чинності Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) втратив чинність Закон України від 21 грудня 2000 року N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", згідно якого роз'яснення податковими органами окремих положень податкового законодавства здійснювалось шляхом надання узагальнюючих податкових роз'яснень і податкових роз'яснень. Відповідно до пункту 4.5 Порядку надання роз'яснень окремих положень податкового законодавства, затвердженого наказом ДПА України від 12.04.03 N 176, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2003 р. N 326/7647 узагальнюючі податкові роз'яснення і податкові роз'яснення застосовуються протягом терміну дії відповідної норми податкового законодавства. Таким чином податкове роз’яснення, яке було надано платнику податків щодо норм законодавства, яке втратило чинність, у зв’язку з набранням чинності ПКУ, не може застосовуватися платником податків до норм ПКУ. Разом з цим, згідно із п 52.1. ст. 52 ПКУ за зверненням платників податків контролюючі органи безоплатно надають консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.