Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи є обов’язковим з 2011 року подання податкової звітності в електронному вигляді до органу ДПС?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 З 2011 року не є обов’язковим подання податкової звітності в електронному вигляді до органу ДПС, за винятком великих та середніх підприємств.

Читати далі »

Чи є обов’язковим з 2011 року надання звітності в електронній формі (в тому числі платниками ПДВ) – малими підприємствами та/або фізичними особами - підприємцями?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Для малих підприємств та/або фізичних осіб підприємців не є обов’язковим з 2011 року надання звітності в електронній формі (в тому числі платниками ПДВ).

Читати далі »

Чи зобов'язані податкові агенти подавати податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку органу ДПС на паперових носіях чи в електронному вигляді?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податкові агенти подають податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку органу державної податкової служби виключно в електронному вигляді з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Читати далі »

Чи є платними (або безкоштовними) послуги з придбання сертифікатів відкритих ключів з 2011р?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Отримання посилених сертифікатів відкритих ключів платником податків відбувається в будь-якому включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді акредитованому центрі сертифікації ключів на платній основі.

Читати далі »

Якщо платник податків (в тому числі, який належить до великих або середніх підприємств) знаходиться на обліку, як платник окремого податку в декількох органах ДПС, то чи потрібно укладати договір про надання звітності в електронному вигляді з кожним окрем

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо платник податків (в тому числі, який належить до великих або середніх підприємств) знаходиться на обліку як платник окремого податку в декількох органах ДПС, то для подання податкової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку до таких органів ДПС такий платник податків має укласти договір про визнання електронних документів, а також провести обмін посиленими сертифікатами відкритих ключів, сформованими акредитованим центром сертифікації ключів, з кожним окремим органом ДПС.

Читати далі »

Який порядок підписання договору про визнання електронних документів ( в т.ч. його узгодження з працівниками податкової міліції, терміни підписання) ?

25.08.2011

Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби не надає відповіді на запитання, які стосуються дій та повноважень податкової міліції.

Читати далі »

Які дії суб’єкта господарювання при необґрунтованій відмові ДПС в прийняті звітності засобами телекомунікаційного зв’язку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Суб’єкт господарювання при необґрунтованій відмові ДПС в прийняті звітності засобами телекомунікаційного зв’язку може оскаржити дії в адміністративному або судовому порядку. У разі оскарженні дій в адміністративному порядку, суб’єкта господарювання подає письмову скаргу протягом 10 календарних днів, від дня отримання відмови у прийнятті звітності, з одночасним паданням податкової декларації на паперових носіях. У разі оскарженні дій в судовому порядку, суб’єкт господарювання подає скаргу до суду, яким і буде прийнято відповідне рішення.

Читати далі »

Де можна знайти останню версію оновленого програмного забезпечення для передачі звітності в електронному вигляді та форм звітності, затверджених у зв’язку з прийняттям ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Пунктом 49.3. ст.49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI податкова декларація подається до органу державної податкової служби засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядк...

Читати далі »

Чи потрібно суб’єкту господарювання, у зв’язку з впровадженням Єдиного вікна подання електронної звітності, переукладати/змінювати договори, цифрові підписи, програмні продукти (п.49.17)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскільки не впроваджено в дію автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" суб’єкти господарювання подають звітність в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку в порядку, затвердженому наказом ДПА України від 10 квітня 2008 року № 233. У зв’язку з цим переукладати/змінювати договори, цифрові підписи, програмні продукти не потрібно.

Читати далі »

Перелік звітів, які може подати в електронному вигляді ФО та ЮО?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно із п. 49.3. ст.49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI податкова декларація подається до органу державної податкової служби засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у п...

Читати далі »

Чи мають право платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подати річну звітність за 2010 рік на паперових носіях, якщо є/немає договору про визнання електронних документів (ст.49.4 ПКУ)?

25.08.2011

Платники податків, яких віднесено до великих та середніх, можуть подати податкову звітність за 2010 рік до органу ДПС на паперових носіях.

Читати далі »

Чи має право уповноважена особа СГ отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів для подання звітності у електронному вигляді?

25.08.2011

Оскільки підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є підтвердження електронного цифрового підпису посадових осіб платника податків, підписи яких є обов'язковими для звітів в паперовій формі, то відповідно можуть подаватись посилені сертифікати відкритих ключів тільки на ту уповноважену особу, яка має право відповідного підпису податкової декларації, звіту.

Читати далі »

За яких підстав договір про визнання електронних документів (в тому числі у разі внесення змін до договору) може бути розірваним в односторонньому порядку з боку органу ДПС?

25.08.2011

Відносини між органами ДПС та платниками податків щодо визнання електронних документів ґрунтуються на договірних засадах. Редакція Примірного договору затверджена наказом ДПА України від 10.04.08 №233. У текст Примірного договору можуть бути внесені додаткові норми за згодою обох сторін. У розділі 6 примірного договору, визначені причини розірвання договору в односторонньому порядку, а саме: ненадання платником податків нових посилених сертифікатів відкритих ключів замість скасованих або у разі зміни платником місця реєстрації.

Читати далі »

Чи має право податковий орган після отримання другої квитанції, надіслати лист платнику податків про невизнання звітності?

25.08.2011

Податковий орган має право після отримання другої квитанції, надіслати лист платнику податків про невизнання звітності із зазначенням підстав неприйняття попередньої.

Читати далі »

Чи потрібно переукладати договір про подання звітності в електронному вигляді у зв’язку із зміною посадових осіб ЮО (директора, головного бухгалтера або особи яка уповноважена вести бухгалтерський облік)?

25.08.2011

Не потрібно переукладати договір з органом ДПС, якщо на підприємстві змінюється керівництво (директор, головний бухгалтер або особа, яка уповноважена вести бухгалтерський облік). В термін до моменту відправлення наступної електронної звітності, необхідно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, що мають право підпису документів (керівника, бухгалтера). Якщо платник податків подає до органу ДПС нові посилені сертифікати ЕЦП, договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів.

Читати далі »

Який порядок подання копій податкових декларацій (розрахунків) до органу ДПС, у разі коли платник податків подає податкові декларації (розрахунки) у електронному вигляді до одного органу ДПС, а ПКУ передбачено подання копій відповідних декларацій (розраху

25.08.2011

У разі подання платником податків податкової декларації в електронному вигляді до одного органу ДПС та необхідності надіслати копію цієї декларації до іншого органу ДПС відповідно до норм Податкового кодексу України, то платник податків формує програмним забезпеченням, яким він користується копію звіту та вказує код органу ДПС куди надсилається ця копія.

Читати далі »

Який порядок заповнення поля "Головний бухгалтер" при відправці платником податків електронної звітності, у разі коли штатним розкладом не передбачено посаду головного бухгалтера?

25.08.2011

Якщо на підприємстві не передбачена посада головного бухгалтера та звітність формується безпосередньо керівником підприємства, то у полі "Головний бухгалтер" вказується прізвище та ініціали керівника, електронні цифрові підписи посадових осіб платника податків накладаються у такому порядку: першим — ЕЦП керівника, другим — ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки платника податків.

Читати далі »

Який термін зберігання архіву файлів про подання звітності органам ДПС в електронному вигляді (в тому числі якщо перевірка не проводилась 3 роки)?

25.08.2011

Архів файлів про подання звітності органам ДПС в електронному вигляді (в тому числі якщо перевірка не проводилась 3 роки) повинен зберігатися у платника податків не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності.

Читати далі »

І Який порядок подання та заповнення звітності в електронному вигляді консолідованого податку на прибуток підприємством та його філіями, відокремленими підрозділами?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 Якщо податкова звітність буде підписуватися посадовими особами головного підприємства, для подання звітності в електронній формі відокремленими підрозділами посадовим особам, які мають право підпису, необхідно отримати електронні цифрові підписи в комбінації з кодом ЄДРПОУ кожного відокремленого підрозділу, а також електронні печатки для кожного відокремленого підрозділу. Порядок накладання електронного цифрового підпису, у тому числі для розрахунків з консолідованої сплати податку на прибуток, наступний: першим електронний цифровий підпис головного бухгалтера (бухгалтера), другим - електронний цифровий підпис керівника, третім електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки платника податків, тобто без електронного цифрового підпису керівника філії. Якщо податкова звітність буде підписуватися посадовими особами відокремленого підрозділу, порядок накладання електронного цифрового підпису наступний: першим електронний цифровий підпис головного бухгалтера (бухгалтера) відокремленого підрозділу, другим – електронний цифровий підпис керівника відокремленого підрозділу, третім електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки платника податків – відокремленого підрозділу.

Читати далі »

ІІ Який порядок подання та заповнення звітності в електронному вигляді консолідованого податку на прибуток підприємством та його філіями, відокремленими підрозділами?

25.08.2011

Повна: Діє до 01.04.2011 Отже, якщо податкова звітність буде підписуватися посадовими особами головного підприємства, для подання звітності в електронній формі відокремленими підрозділами посадовим особам, які мають право підпису, необхідно отримати електронні цифрові підписи в комбінації з кодом...

Читати далі »

Де платнику можна отримати форму Примірного договору про визнання електронних документів для подання до органів ДПС звітності в електронному вигляді?

25.08.2011

Відповідно до пп.5.2 п.5 розділу ІІІ “Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку”, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 р. № 233 (далі –Інструкція), платник податків отримує в органі ДПС за місцем реєстрації або н...

Читати далі »

І. Чи можна протягом одного дня надсилати декілька звітних податкових декларацій, розрахунків в електронному вигляді від одного платника податків та повторно відправляти ті ж самі декларації (розрахунки) у разі виправлення показників (в тому числі неотрим

25.08.2011

Обмежень щодо надсилання платником податків протягом одного дня декількох звітних документів в електронному вигляді за різними податковими деклараціями, розрахунками немає. Крім того, платник має право повторно відправляти податкові декларації, розрахунки у разі виправлення помилок до закінчення граничного строку подання декларації, вказавши при цьому тип документа „звітний новий”. Якщо платник податків надіслав до органів ДПС кілька примірників одного податкового документа (у разі виправлення, неотримання першої квитанції тощо), то оригіналом вважається електронний документ, отриманий органом ДПС останнім за умови, що його було прийнято до бази даних ДПС та платнику податків надійшла про це друга квитанція.

Читати далі »

ІІ. Чи можна протягом одного дня надсилати декілька звітних податкових декларацій, розрахунків в електронному вигляді від одного платника податків та повторно відправляти ті ж самі декларації (розрахунки) у разі виправлення показників (в тому числі неотри

25.08.2011

Повна: (початок див.І) Тобто, згідно із Інструкцією немає обмежень щодо надсилання платником податків протягом одного дня декількох звітних документів в електронному вигляді за різними податковими деклараціями. Крім того, платник має право повторно відправляти податкові декларації, розрахунки у р...

Читати далі »

На яку поштову адресу здійснюється відправлення податкової звітності в електронному вигляді, у т.ч. якщо вона подається через оператора?

25.08.2011

Приймальний шлюз ДПА України працює у звичайному режимі. Тобто, платники податків надсилають звітність на поштову адресу zvit@sta.gov.ua

Читати далі »

Чи можуть органи ДПС відмовити у прийнятті посилених сертифікатів відкритих ключів у разі надання більше ніж 2 ключі на осіб, які мають право підпису податкової звітності?

25.08.2011

Оскільки підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є підтвердження електронного цифрового підпису посадових осіб платника податків, підписи яких є обов'язковими для звітів в паперовій формі, то відповідно можуть подаватись посилені сертифікати відкритих ключів на всіх відповідальних працівників підприємства, які мають право відповідного підпису. Відповідно, податкові органи не можуть відмовити у прийнятті відповідних ключів.

Читати далі »

В якому вигляді надаються до органів ДПС сертифікати відкритих ключів та який термін їх дії (день, м’ясяць, рік)?

25.08.2011

До органу ДПС за місцем реєстрації надаються посилені сертифікати відкритих ключів на електронному носії. Термін дії посиленого сертифікату відкритих ключів підтверджується за допомогою позначки часу, отриманої від акредитованого центру сертифікації ключів – та становить один рік від моменту отримання відповідного ключа.

Читати далі »

Який термін підписання першого договору з органом ДПС про визнання електронних документів за умови наявності посилених сертифікатів відкритих ключів та який термін його дії?

25.08.2011

Перший договір з органом ДПС про визнання електронних документів повинен бути підписаний в двадцятиденний термін, або повинна бути надана відмова. У разі підписання договору – він діє один рік.

Читати далі »

У який час (о якій годині у робочі дні; вихідні та святкові дні) органи ДПС приймають податкову звітність у електронному вигляді та чи відрізняються терміни подання звітності у електронному вигляді від термінів, передбачених для подання у паперовому вигля

25.08.2011

Органи ДПС приймають податкову звітність з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. щоденно, крім вихідних, святкових і неробочих днів. Терміни прийняття звітності органом ДПС в електронному вигляді не відрізняються від термінів прийняття звітності у паперовому вигляді.

Читати далі »

І Як платник податків, який здійснює подання податкових декларацій (розрахунків) в електронній формі та вважає за доцільне скористатись нормою п.46.4 ст.46 ПКУ щодо надання доповнення до податкових декларації, які складені за довільною формою, може подати

25.08.2011

У разі якщо платник податку, який здійснює подання податкових декларацій (розрахунків) засобами електронного зв'язку в електронній формі, вважає за доцільне скористатись нормою п.46.4 ст.46 Податкового кодексу України та подати до органу ДПС доповнення до податкових декларації, які складені за довільною формою, то такі доповнення необхідно подати окремо у порядку, визначеному для подання податкової звітності у паперовому вигляді.

Читати далі »

ІІ Як платник податків, який здійснює подання податкових декларацій (розрахунків) в електронній формі та вважає за доцільне скористатись нормою п.46.4 ст.46 ПКУ щодо надання доповнення до податкових декларації, які складені за довільною формою, може подат

25.08.2011

(початок див.І) Повна: Так, платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (п.4...

Читати далі »

Чи можна безкоштовно отримати в органі ДПС сертифікати відкритих ключів та з якого часу?

25.08.2011

Ні, не можна.

Читати далі »

Який порядок подання та заповнення звітності в електронному вигляді консолідованого податку на прибуток підприємством та його філіями по звітності починаючи з ІІ кварталу 2011 року, відокремленими підрозділами?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної...

Читати далі »

Чи має право ФОП(на загальній або спрощеній системі оподаткування) подавати звітність в електронному вигляді до органу ДПС?

25.08.2011

Фізична особа – підприємець (на загальній системі оподаткування або спрощеній системі оподаткування) має право подати звітність в електронній формі лише за формами податкової звітності, розміщеними на сайті ДПА України (http://www.sta.gov.ua) в рубриці Платникам податків про електронну звітність - > Інформаційно-аналітичне забезпечення -> Реєстр електронних форм податкових документів.

Читати далі »

Який порядок підписання податкової декларації (розрахунку) в електронному вигляді, у разі тимчасової відсутності керівника або головного бухгалтера?

25.08.2011

Оскільки підставою для прийняття податкової декларації (розрахунку) в електронному вигляді є підтвердження електронного цифрового підпису посадових осіб платника податків, підписи яких є обов'язковими для декларацій (розрахунків) в паперовій формі, то відповідно можуть подаватись посилені сертифікати відкритих ключів на всіх відповідальних працівників підприємства, які мають право відповідного підпису на випадок тимчасової відсутності керівника або головного бухгалтера.

Читати далі »

Чи має право платник податків подати фінансову звітність в електронній формі (в т. ч. за 2010 рік) та чи буде він отримувати при цьому квитанції (першу, другу)?

25.08.2011

Платник податків має право подати фінансову звітність в електронній формі (в т. ч. за 2010 рік). У разі подання платником податків фінансової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку йому будуть надсилатися перша та друга квитанції.

Читати далі »

Як платник податків може подати пояснення до податкових декларацій (розрахунків), які подаються в електронній формі?

25.08.2011

Податковим кодексом України передбачено можливість подання податкових декларацій особисто або уповноваженою особою, поштою або засобами електронного зв'язку в електронній формі. Також Податковим кодексом України передбачено можливість подання письмових пояснень до них окремо у порядку, визначеному для подання податкової звітності у паперовому вигляді.

Читати далі »

Чи потрібно переукладати договір про подання звітності в електронному вигляді та змінювати сертифікати відкритих ключів у зв’язку із зміною назви підприємства, якщо посадові особи (директор та головний бухгалтер) не змінювалися?

25.08.2011

Для отримання вмотивованої відповіді на Ваше запитання Вам необхідно звернутися письмово до ДПА України.

Читати далі »

Чи мають право працівники органу ДПС вимагати від СГ фінансові показники за 2010р. та очікувані у 2011р., з метою підписання договору про надання звітності в електронному вигляді (ФОП, малі підприємства, тощо)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

І Чи вважається податкова декларація (розрахунок) прийнятою у разі коли платник податків має квитанції про приймання його податкових документів в електронному вигляді, проте орган ДПС надав письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової дек

25.08.2011

Якщо платнику податків, який подавав податкову декларацію (розрахунок) та додатки до неї засобами електронного зв’язку та має окремі квитанції про прийняття цих податкових документів, було надіслано письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови після закінчення п’яти робочих днів з дня отримання податкової декларації (розрахунку), то податкова декларація (розрахунок) вважається прийнятою.

Читати далі »

ІІ Чи вважається податкова декларація (розрахунок) прийнятою у разі коли платник податків має квитанції про приймання його податкових документів в електронному вигляді, проте орган ДПС надав письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової де

25.08.2011

Повна: Відповідно до п.49.11. ст.49 ПКУ у разі подання платником податків до органу державної податкової служби податкової декларації, заповненої з порушенням вимог пунктів 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу, такий орган державної податкової служби зобов’язаний надати такому платнику податків п...

Читати далі »

Який порядок накладення електронних цифрових підписів (ЕЦП) посадових осіб СГ на податкову звітність?

25.08.2011

Відповідно до пп.7.1 п.7 р. ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 № 233 (далі - Інструкція) платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповід...

Читати далі »

Чи відносяться до філій або відокремлених структурних підрозділів, які є самостійними платниками податків (зборів), критерії визначені у ст.63 ГКУ (великі, середні) з метою подання звітності у електронному вигляді?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи має право орган ДПС відмовити СГ, який належить до великих або середніх (у т.ч. коли договору про визнання електронних документів не має) у прийнятті звітності на паперових носіях, у випадку коли стосовно такого платника до ЄДРПОУ внесено запис про при

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Яка посадова особа органу ДПС має право підпису договору про визнання електронних документів та якою печаткою органу ДПС скріплюється?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Який порядок (терміни) направлення та підпису договору про визнання електронних документів до органу ДПС у електронному вигляді сторонами:СГ та органом ДПС?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи мають право СГ, у разі не отримання квитанції про прийняття звітності у електронному форматі, надати повторно на паперовому носії звітність, та яка звітність буде вважатись прийнятою?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »