Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді »

І Який порядок подання та заповнення звітності в електронному вигляді консолідованого податку на прибуток підприємством та його філіями, відокремленими підрозділами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.04.2011 Відповідно до п.49.3. ст.49 глави 2 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755- VІ із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) податкова декларація подається до органу державної податкової служби за вибором платника податків, якщо інше не передбачено ПКУ, в один із таких способів: а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою; б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Згідно з п.49.4. ст.49 глави 2 ПКУ платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Формою розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства, яка затверджена наказом ДПА України від 10.02.03 №68 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.03.03 за № 182/7503, передбачено підписи керівника підприємства, головного бухгалтера та керівника філії. Для подання такого звіту на паперових носіях всі три підписи є обов’язковими. При поданні податкової звітності в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку із накладанням електронного цифрового підпису слід керуватись Інструкцією з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, яка затверджена наказом ДПА України від 10.04.2008 №233 "Про подання електронної податкової звітності", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за №320/15011 (далі – Інструкція). Відповідно до п. 7.1. розділу ІІІ Інструкції накладання електронного цифрового підпису здійснюється у такому порядку: першим електронний цифровий підпис головного бухгалтера (бухгалтера), другим - електронний цифровий підпис керівника, третім електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки платника податків. Посилений сертифікат електронного цифрового підпису видається акредитованими центрами сертифікації ключів з прив’язкою Реєстраційного номеру облікової картки платника податків або серії та номеру паспорту посадової особи до коду ЄДРПОУ організації. Ідентифікація податкової звітності платника податків відбувається за комбінацією Реєстраційного номеру облікової картки платника податків або серії та номеру паспорту власника підпису та коду ЄДРПОУ організації.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.