Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Податкова звітність в електронному вигляді »

ІІ Як платник податків, який здійснює подання податкових декларацій (розрахунків) в електронній формі та вважає за доцільне скористатись нормою п.46.4 ст.46 ПКУ щодо надання доповнення до податкових декларації, які складені за довільною формою, може подат

Надрукувати документ
25.08.2011

(початок див.І) Повна: Так, платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (п.49.4 ст.49 ПКУ). Згідно з п.46.5 ст.46 р.І ПКУ форма податкової декларації встановлюється центральним органом державної податкової служби за погодженням з Міністерством фінансів України. Відповідно до п.48.1 ст.48 р.І ПКУ податкова декларація складається за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями пункту 46.5 статті 46 цього Кодексу та чинному на час її подання. Водночас, якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним контролюючим органом, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам цього Кодексу з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації. У разі необхідності платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання (п.46.4 ст.46 ПКУ). Наказом ДПА України від 10.04.08 №233 затверджено Інструкцію з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку (далі – Інструкція). Згідно з Інструкцією при поданні податкових документів в електронній формі телекомунікаційними каналами зв'язку платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Формат (стандарт) податкового документа в електронному вигляді на основі специфікації eXtensible Markup Language (XML), електронні форми податкових документів та інша інформація про порядок подання податкових документів в електронному вигляді оприлюднені на WEB-сайті ДПА (www.sta.gov.ua) під рубрикою Платникам податків про електронну звітність. Що стосується можливості подання платниками податків одночасно з податковими деклараціями (розрахунками) засобами електронного зв'язку в електронній формі доповнень до таких декларацій (розрахунків), які складені за довільною формою відповідно до норм п.46.5 ст.46 ПКУ, то платники податку подають в електронному вигляді виключно податкові декларації (розрахунки), які відповідають формам податкових декларацій (розрахунків), встановленим центральним органом ДПС за погодженням з Міністерством фінансів України. Таким чином, якщо платник податку, який здійснює подання податкових декларацій (розрахунків) засобами електронного зв'язку в електронній формі, вважає за доцільне скористатись нормою п.46.5 ст.46 ПКУ та подати до органу ДПС доповнення до податкових декларації, які складені за довільною формою, то такі доповнення необхідно подати окремо у порядку, визначеному для подання податкової звітності у паперовому вигляді.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.