Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Стан розрахунків з бюджетом »

І. Який порядок повернення помилково або надміру сплачених податків і зборів, які діяли та були сплачені до 01.01.2011?

Надрукувати документ
25.08.2011

З 21 січня 2011 року набрав чинності Порядок взаємодії органів державної податкової служби, місцевих фінансових органів та органів Державного казначейства України в процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань, затверджений наказом ДПА України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України від 21.12.10 № 974/1597/499, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.12.2010 за №1386/18681 (далі – Порядок №974). Відповідно до п.5 Порядку №974 повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань (далі – переплати) у випадках, передбачених податковим законодавством, здійснюється виключно на підставі заяви платника податку (за винятком повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб, які розраховуються органом державної податкової служби на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку), яка може бути подана протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми. При цьому обов’язковою умовою для здійснення повернення переплати на поточний рахунок платника у відповідному банку є відсутність у платника податкового боргу (п.3 Порядку №974). Тобто, у разі наявності у платника податкового боргу повернення переплати проводиться лише після повного погашення податкового боргу платником податків. Згідно із п.6. Порядку № 974 заява подається платником податку до органу державної податкової служби за місцем перебування на податковому обліку в довільній формі. (продовження див.ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.