Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Листування з платником податків

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий термін надання податкової консультації на запит платника податку?

25.08.2011

За зверненням платників податків контролюючі органи безоплатно надають консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів. Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Читати далі »

І Які вимоги до оформлення письмових звернень, які адресуються органам ДПС від платників податків (ЮО, ФОП) або громадян?

25.08.2011

Оформлення письмових звернень платників податків (юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців) або громадян здійснюється відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян”. Звернення адресується органу ДПС, його посадовим особам у разі коли вирішення порушених у зверненні питань належить до їх компетенції. У зверненні мають бути вказані прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина (назва, код ЄДРПОУ, місцезнаходження суб’єкта господарювання), викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції тощо. Письмове звернення повинно бути надруковано або написано від руки розбірливо і чітко, підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Читати далі »

ІІ ЯЯкі вимоги до оформлення письмових звернень, які адресуються органам ДПС від платників податків (ЮО, ФОП) або громадян?

25.08.2011

Повна: Отже, оформлення письмових звернень платників податків (юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців) або громадян здійснюється відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян”. Звернення адресується органу ДПС, його посадовим особам у разі, коли вирішення порушених у зверненні п...

Читати далі »

Який порядок оформлення відповіді органами ДПС на звернення (запит) ФО або СГ (на бланку, печатка тощо)?

25.08.2011

Порядок оформлення відповіді органами ДПС на звернення (запит) фізичних осіб або суб’єктів господарювання регламентовано Типовою інструкцією з діловодства в органах державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 01.07.98 № 315.

Читати далі »

В який термін розглядаються звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад народних депутатів?

25.08.2011

Відповідно до п. 2 ст. 16 Закону України від 17 листопада 1992 року № 2790-XII "Про статус народного депутату України", із змінами та доповненнями, та пп.4.2.6 п.4.2 р.4 Типової інструкції з діловодства в органах державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 01.07.98 ...

Читати далі »

Чи має право СГ звернутись з письмовим запитом для надання податкової консультації до органу ДПС, де перебуває на обліку як платник окремих податків та зборів або має намір перебувати?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання має право звернутись з письмовим запитом для надання податкової консультації до органу ДПС, де перебуває на обліку як платник окремих податків та зборів або має намір перебувати, якщо у зверненні порушено питання, що належить до компетенції даного податкового органу. Крім цього, платник податків має право звернутись до вище стоячого органу Державної податкової служби України.

Читати далі »

Який порядок приймання вхідної кореспонденції в органах ДПС?

25.08.2011

Уся кореспонденція, що надходить до органів державної податкової служби України поштою, факсом, електронною поштою, кур'єром тощо, приймається централізовано протягом робочого дня діловодною службою, працівники якої перевіряють правильність адреси доставленої кореспонденції, цільність пакета і в разі необхідності розписуються за її одержання, зазначаючи дату і час одержання. Після попереднього розгляду документів вони реєструються з метою забезпечення їх обліку, контролю за виконання і оперативним використанням наявної в документах інформації. Реєстрація вхідної кореспонденції - це фіксування факту надходження документа до ОДПС шляхом проставлення на ньому умовного позначення - реєстраційного індексу і дати надходження з подальшим записом у журналах реєстрації вхідної кореспонденції необхідних відомостей про документ.

Читати далі »

Який порядок оформлення запиту працівниками органів ДПС до СГ (на якому бланку, чи повинен він бути скріплений печаткою тощо)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної...

Читати далі »