Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Листування з платником податків »

Який порядок оформлення відповіді органами ДПС на звернення (запит) ФО або СГ (на бланку, печатка тощо)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст.42 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями податкові повідомлення - рішення, податкові вимоги або інші документи, адресовані контролюючим органом платнику податків, повинні бути складені у письмовій формі, відповідним чином підписані та завірені печаткою відповідних органів. Документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові. Якщо платник податків протягом чотирьох днів з дня надсилання йому контролюючим органом відповідного документа не повідомив такий контролюючий орган про зміну податкової адреси, повернення документів, як таких, що не знайшли адресата, не звільняє платника податку від їх виконання. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 1997 року № 1153 „Про затвердження Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади” та п.2.1.7.8 Типової інструкції з діловодства в органах державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 01.07.98 № 315 із змінами та доповненнями (далі – Інструкція) при здійсненні оперативних зв’язків з установами, підприємствами, організаціями і окремими громадянами ОДПС в межах своєї компетенції може направляти листи. Зміст листа загалом індивідуальний. Листи мають бути, як правило, присвячені одному питанню. Складові частини (реквізити) всіх листів такі: назва й адреса установи відправника листа; номер і дата; номер і дата листа, що правили за основу для складання відповіді; назва й адреса одержувача; заголовок; текст; перелік додатків із зазначенням кількості аркушів та примірників; підпис. Листи – відповіді повинні оформлятися, як правило, на бланках ОДПС. Якщо лист виконується не на бланку, тоді для кутового штампу залишають місце – 15 міжрядкових інтервалів. У відповідях на листи платників податків прізвище і номер службового телефону виконавця документа не зазначається (п.2.3.21 Інструкції). Підпис посадової особи завіряється гербовою печаткою, лише, у разі коли засвідчуються права громадян і юридичних осіб, фіксується факт витрати грошових коштів і матеріальних цінностей, а на відповідях на листи платників податків підпис посадової особи не завіряється гербовою печаткою. Отже, порядок оформлення відповіді органами ДПС на звернення (запит) фізичних осіб або суб’єктів господарювання регламентовано Типовою інструкцією з діловодства в органах державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 01.07.98 № 315.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.