Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Інші питання

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



І З якого періоду застосовуються ставки місцевих податків та зборів, у разі якщо рішенням органу місцевого самоврядування вони прийняті пізніше місячного терміну, встановленого Податковим кодексом України?

25.08.2011

Коротка: У разі якщо сільська, селищна або міська рада не прийняла рішення про встановлення відповідних місцевих податків та зборів, що є обов'язковими згідно з нормами Податкового кодексу України, такі податки та збори справляються виходячи з норм цього Кодексу із застосуванням мінімальної ставк...

Читати далі »

ІІ З якого періоду застосовуються ставки місцевих податків та зборів, у разі якщо рішенням органу місцевого самоврядування вони прийняті пізніше місячного терміну, встановленого Податковим кодексом України?

25.08.2011

(Початок див.І) Повна: Пунктом 12.3 ст.12 р.І Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) передбачено, що сільські, селищні, міські ради в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів. Згідно з п.12....

Читати далі »

І Хто є посадовими особами платника податків: голова правління, директор (заступник), генеральний директор, головний бухгалтер?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Керівники підприємства (голова правління, президент, генеральний директор, директор, заступник директора, головний бухгалтер) незалежно від форм власності підприємств є посадовими особами.

Читати далі »

ІІ Хто є посадовими особами платника податків: голова правління, директор (заступник), генеральний директор, головний бухгалтер?

25.08.2011

Повна: Відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років, несе власник (власники) ...

Читати далі »

Який порядок оформлення довіреності, виданої ФОП на представництво його інтересів та ведення справ, пов’язаних із сплатою податків в органах ДПС (19.2)?

25.08.2011

Довіреність, видана платником податків - фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов’язаних із сплатою податків, має бути відповідним чином нотаріально посвідчена.

Читати далі »

Який порядок зарахування до бюджетів місцевих податків і зборів, які діють до 01.01.2011, за останній звітний (податковий) період 2010 року в 2011 році?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Зарахування до бюджетів місцевих податків і зборів, які сплачуються у першому кварталі 2011 року за останній звітний (податковий) період 2010 року, здійснюються у порядку та на умовах, які діяли до 1 січня 2011 року.

Читати далі »

Чи діють в 2011 році нормативно-правові акти, що регламентують справляння податку з реклами?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Нормативно – правові акти, які регламентували справляння податку з реклами до 2011 року втрачають чинність з 1 січня 2011 року. При цьому, повернення місцевих податків і зборів, зокрема, податку з реклами, які були сплачені до 1 січня 2011 року помилково або надміру, зарахування до бюджетів таких податків і зборів, які сплачуються у першому кварталі 2011 року за останній звітний (податковий) період 2010 року, та сум, які сплачуються у рахунок погашення податкового боргу, що сформувався станом на 31 грудня 2010 року, здійснюються у порядку та на умовах, які діяли до 1 січня 2011 року.

Читати далі »

Чи мають співпадати дані свідоцтва про державну реєстрацію ЮО або ФОП з даними, зазначеними у печатці, при поданні звітності до органів ДПС?

25.08.2011

Дані свідоцтва про державну реєстрацію мають співпадати з даними, зазначеними у печатці, при поданні податкової декларації (розрахунку) до органів ДПС. У випадку невідповідності даних, зазначених у свідоцтві про державну реєстрацію із даними, зазначеними у печатці, платнику податків може бути надано письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації (розрахунку) із зазначенням причин такої відмови.

Читати далі »

І.Чи мають право платники податків при укладенні договорів з іншими СГ, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків та зборів, використовувати сертифікати відкритих ключів, отриманих для підпису звітності у електронному вигляді?

25.08.2011

Ні, не мають. Сертифікати відкритих ключів платниками податків отримано для підпису звітності у електронному вигляді, а не для використання у іншій діяльності.

Читати далі »

ІІ.Чи мають право платники податків при укладенні договорів з іншими СГ, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків та зборів, використовувати сертифікати відкритих ключів, отриманих для підпису звітності у електронному вигляді?

25.08.2011

Повна: (початок див.І) Сертифікати відкритих ключів платниками податків отримано для підпису звітності у електронному вигляді, а не для використання у іншій діяльності.

Читати далі »

Який порядок складання та термін надання до органу ДПС ліквідаційного балансу, складеного ліквідаційною комісією або ліквідатором ЮО?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи дозволяється сільським, селищним, міським радам встановлювати індивідуальні пільгові ставки по податкам та зборам для окремих платників податків?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 020, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »