Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки платників податків » Інші питання »

Чи діють в 2011 році нормативно-правові акти, що регламентують справляння податку з реклами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно із ст. 10 р. І Податкового кодекс України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до місцевих податків належать, зокрема, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та єдиний податок. Пунктом 4.2 ст. 4 р. І ПКУ передбачено, що загальнодержавні, місцеві податки та збори, справляння яких не передбачено ПКУ, сплаті не підлягають. Відповідно до п. 2 р. ХІХ ПКУ Декрет Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 "Про місцеві податки і збори" із змінами та доповненнями з 1 січня 2011 року визнано таким, що втратив чинність. Враховуючи наведене та оскільки податок з реклами, починаючи з 1 січня 2011 року не справляється, то нормативно – правові акти, які регламентували сплату зазначеного податку в 2011 році, не діють.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.