Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Права та обов’язки органів дпс »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи поширюються на здійснення функції органів ДПС норми Закону України "Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. 03.01.23) Повна: Статус державної податкової служби в Україні, її функції та правові основи діяльності визначає Закон України від 04.12.1990р. №509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні" (далі – Закон №509). Відповідно до Закону №509 завданнями органів державної податкової служби є: здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, установлених законодавством; внесення у встановленому порядку пропозицій щодо вдосконалення податкового законодавства; формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів та Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб; запобігання злочинам та іншим правопорушенням, віднесеним законом до компетенції податкової міліції, їх розкриття, припинення, розслідування та провадження у справах про адміністративні правопорушення. Крім того, однією з основних функцій податкової адміністрації України є також здійснення контролю за валютними операціями. Законом України від 21.12.2000 №2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (далі – Закон №2181), який є спеціальним законом з питань оподаткування, встановлено порядок визначення та погашення зобов’язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов’язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Відповідно до норм ст.2 цього Закону податкові органи є контролюючими органами та органами стягнення стосовно податків і зборів (обов'язкових платежів), на які покладено обов’язок щодо визначення податкових зобов’язань платників податків у встановлених законодавством випадках. Отже, законодавством чітко визначені повноваження та функції органів державної податкової служби щодо здійснення контролю при справлянні податків і зборів (обов’язкових платежів), до бюджетів та державних цільових фондів. При цьому жодне із наведених завдань і функцій податкових органів не має відношення до контролю, який здійснюється з метою забезпечення належної якості продукції, робіт та послуг, прийнятого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища. Отже, дія Закону №877 не поширюється на здійснення функцій органами державної податкової служби.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.