Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Права та обов’язки органів дпс »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оформлення результатів відповідей СГ (довідка/акт), при проведенні перевірок контрагентів з питань підтвердження відомостей (крім ПДВ), на запит органу ДПС?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.4.5 Методичних рекомендації щодо організації та проведення перевірок підтвердження отриманих від платника податків (іншої особи) відомостей стосовно відносин з контрагентами та дотримання податкового законодавства, затверджених наказом ДПА України від 01.10.08р. №622 (далі - Рекомендації) при отриманні від контрагента пояснень та їх документального підтвердження щодо відображення в податковому обліку операцій, зазначених у запиті, проводиться невиїзна документальна перевірка такого контрагента. Підпунктом 4.7. Рекомендацій передбачено, що за результатами проведеної документальної невиїзної/позапланової виїзної перевірки з питань підтвердження відомостей складається Довідка про результати документальної невиїзної/позапланової виїзної перевірки щодо підтвердження відомостей, отриманих від особи, яка мала правові відносини з платником податків (далі - Довідка про результати перевірки з питань підтвердження відомостей), за формою, встановленою Методичними рекомендаціями щодо оформлення матеріалів документальних перевірок, затвердженими наказом ДПА України від 11.09.08 № 584. Довідка про результати перевірки з питань підтвердження відомостей підписується посадовими особами органу ДПС, а також посадовими особами контрагента та вручається їм з дотриманням вимог розділу 4 Порядку оформлення результатів перевірок, затвердженого наказом ДПА України від 10.08.05 №327. Ці Рекомендації не поширюються на проведення перевірок, які здійснюються відповідно до: •Методичних рекомендацій щодо взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок достовірності нарахування бюджетного відшкодування податку на додану вартість, затверджених наказом ДПА України від 18.08.2005 р. N 350; •Примірного порядку взаємодії органів державної податкової служби при опрацюванні розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів, затвердженого наказом ДПА України від 18.04.2008 р. N 266. Отже, за результатами проведеної документальної невиїзної перевірки з питань підтвердження відомостей на підставі пояснень суб’єкта господарювання та їх документального підтвердження складається Довідка про результати документальної невиїзної перевірки щодо підтвердження відомостей, отриманих від особи, яка мала правові відносини з платником податків та підписується посадовими особами органу ДПС та посадовими особами контрагента.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.