Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Права та обов’язки органів дпс »

Діє до 01.01.2011 Який порядок перерахування коштів (до якого бюджету) від реалізації конфіскованого, безхазяйного та іншого майна, контроль за якими покладено на органи ДПС?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 1998 року № 1340 (далі – Порядок №1340). Відповідно до п. 14 Порядку №1340 кошти, одержані від реалізації майна, перераховуються до державного бюджету в термін не пізніше семи банківських днів від дня продажу. У разі несвоєчасного перерахування до державного бюджету належних сум за продані товари торгівельні підприємства, з якими укладено угоду, відповідно до цієї угоди сплачують пеню у розмірі 120 відсотків облікової ставки Національного банку за кожний день прострочення з належної до сплати суми або відповідна сума стягується згідно із законодавством. Водночас, відповідно до п. 15 ст. 2 Закону України від 27 квітня 2010 року № 2154-VI "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (далі – Закон № 2154) кошти від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду; скарбів, які є пам'ятками історії та культури, майна, одержаного державою в порядку спадкування чи дарування, належать до доходів загального фонду державного бюджету. Кошти від реалізації безхазяйного майна (у тому числі такого, від якого відмовився власник або отримувач), знахідок, спадкового майна (у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття), майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі, відповідно до п. 21 ст.34 Закону № 2154 повинні зараховуватись на рахунки з обліку надходжень загального фонду місцевих бюджетів. Згідно із Додатком № 8 до Закону № 2154 за податковим органом закріплено контроль за справлянням (стягненням) платежів до бюджету, зокрема, по коду бюджетної класифікації 31010000. Відповідно до бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 27.01.01 N 604 „Про бюджетну класифікацію та її запровадження” із змінами та доповненнями по коду класифікації доходів бюджету 31010100 здійснюється облік коштів від реалізації скарбів, які є пам'ятками історії та культури, майна, одержаного державою в порядку спадкування чи дарування, які відповідно до п. 15 ст. 2 Закону № 2154 надходять до державного бюджету, а по коду класифікації доходів бюджету 31010200 здійснюється облік коштів від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі, які відповідно до п. 21 ст. 34 Закону № 2154 надходять до місцевого бюджету.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.