Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Права та обов’язки органів дпс »

Діє до 01.01.2011Чи мають право працівники органів ДПС за зверненнями платників податків, надати оригінали (копії) податкових повідомлень або податкових вимог, які були розміщені на дошці податкових оголошень?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп.6.2.4 п.6.2 ст.6 Закону України від 21 грудня 2000 року N2181-III „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (далі – Закон №2181), податкова вимога вважається надісланою (врученою) юридичній особі, якщо її передано посадовій особі такої юридичної особи під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення. У такому самому порядку надсилаються податкові повідомлення. У разі коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу. При цьому день розміщення такої податкової вимоги вважається днем її вручення. Згідно із п.5 Порядку встановлення та експлуатації дощок податкових оголошень (повідомлень), затвердженого наказом ДПА від 18.09.01 №375, податкові повідомлення (вимоги), розміщені на дошці, мають знаходитись на ній до настання терміну виникнення права на здійснення податковим органом наступного заходу з погашення податкового боргу (протягом 10-ти календарних днів з дня розміщення для податкового повідомлення, протягом 30-ти календарних днів з дня розміщення для податкової вимоги). Після зняття з дошки податкове повідомлення (вимога) підшивається до справи платника податків. В той же час, Законом №2181 не передбачено надання на вимогу платника податків оригіналів чи копій податкових повідомлень чи податкових вимог, які були розміщені на дошці податкових оголошень. Однак, статтею 9 Закону України від 2 жовтня 1992 року № 2657-XII „Про інформацію” передбачено, що всі громадяни України, юридичні особи і державні органи мають право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення та зберігання відомостей, необхідних їм для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій. Кожному громадянину забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законами України. Таким чином, працівники органів ДПС за зверненнями платників податків можуть надати копії податкових повідомлень або податкових вимог, які були розміщені на дошці податкових оголошень та підшиті до справи платника податків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.