Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Права та обов’язки податкової міліції

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи мають право працівники податкової міліції здійснювати перевірки при отриманні інформації про ухилення платника податку або найманої особи від оподаткування?

25.08.2011

При отриманні органом податкової міліції інформації про ухилення платника податку або найманої особи від оподаткування при нарахуванні (виплаті, отриманні) заробітної плати, інших виплат та відшкодувань, які підлягають оподаткуванню, у тому числі у вигляді додаткових благ, збору до Пенсійного фонду України та внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, у тому числі внаслідок неукладення такою особою трудових договорів з найманою особою згідно із Кодексом законів про працю України, провадження особою господарської діяльності без державної реєстрації, а також пасивних доходів, та у разі прийняття керівником відповідного податкового органу рішення про проведення позачергової податкової перевірки такого платника без його попереднього попередження, то працівники податкової міліції мають право здійснювати таку перевірку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники податкової міліції вимагати від платника податків надавати пояснення та їх документальне підтвердження (або завірені копії документів) з питань його фінансово-господарської діяльності за певний період?

25.08.2011

Працівники податкової міліції мають право вимагати від платника податків надавати пояснення та їх документальне підтвердження (або завірені копії документів) з питань його фінансово-господарської діяльності за певний період.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 I. Який порядок вилучення документів працівниками податкової міліції та оформлення вилучення?

25.08.2011

Порядок вилучення документів працівниками податкової міліції та оформлення вилучення визначено Інструкцією про порядок вилучення посадовими особами органів державної податкової служби України оригіналів та копій фінансово-господарських та бухгалтерських документів, затвердженою наказом ДПА України від 08.11.2005 N 493, зареєстрованим в Мінюсті України 25.11.2005 за N 1427/11707

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 II. Який порядок вилучення документів працівниками податкової міліції та оформлення вилучення?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: Копія Опису, складеного посадовими особами органу державної податкової служби, вручається під підпис представнику платника податків. Якщо представник платника податків відмовляється від засвідчення Опису або від підпису про отримання копії Опису, то посадові особи органу ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники податкової міліції брати участь у перевірці, що проводиться органами ДПС?

25.08.2011

Працівникам податкової міліції забороняється брати участь у проведенні планових та позапланових перевірок платників податків, що проводяться органами державної податкової служби, якщо такі перевірки не пов’язані з веденням оперативно-розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ, порушених стосовно таких платників податків (посадових осіб платників податків), що знаходяться в їх провадженні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники податкової міліції вимагати від СГ копії документів при знятті з обліку платника податків у разі підписання обхідного листа?

25.08.2011

Працівники податкової міліції мають право вимагати від суб'єктів господарювання надавати копії документів у разі ведення оперативно-розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ, порушених стосовно таких платників податків (посадових осіб платників податків), що знаходяться в їх провадженні, у тому числі і при знятті з обліку платника податків у разі підписання обхідного листа (після підписання акту документальної перевірки та сплати донарахованих сум податків).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники податкової міліції порушити кримінальну справу щодо платника податків в період апеляційного або судового узгодження податкових зобов’язань, нарахованих працівниками органу ДПС?

25.08.2011

Кримінальну справу може бути порушено.

Читати далі »

Діє до 20.10.2009 І. Чи мають право працівники податкової міліції вимагати від суб'єктів господарювання документи для зустрічної перевірки (у тому числі СГ, які знаходяться на обліку, як платники податків в іншому місті (районі))?

25.08.2011

Працівникам податкової міліції забороняється брати участь у проведенні планових та позапланових виїзних перевірок платників податків, що проводяться органами державної податкової служби, якщо такі перевірки не пов'язані з веденням оперативно-розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ, порушених стосовно таких платників податків (посадових осіб платників податків), що знаходяться в їх провадженні.

Читати далі »

Діє до 20.10.2009 ІІ. Чи мають право працівники податкової міліції вимагати від суб'єктів господарювання документи для зустрічної перевірки (у тому числі СГ, які знаходяться на обліку, як платники податків в іншому місті (районі))?

25.08.2011

Діє до 20.10.2009 (початок див І) Повна: Проведення зустрічної документальної перевірки забезпечується підрозділом контрольно-перевірочної роботи органу державної податкової служби, де суб'єкт господарювання, по якому проводиться зустрічна документальна перевірка по ланцюгу, знаходиться на податк...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники податкової міліції здійснювати перевірки СГ щодо наявності ліцензійного комп’ютерного програмного забезпечення?

25.08.2011

Працівники податкової міліції виключно у зв’язку з веденням оперативно – розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ, що знаходяться в їх провадженні можуть здійснювати перевірки з питань дотримання норм законодавства, що регулюють правовідношення в області авторського права і суміжних прав (в тому числі щодо наявності ліцензійного комп’ютерного програмного забезпечення).

Читати далі »