Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Права та обов’язки податкової міліції »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники податкової міліції здійснювати перевірки СГ щодо наявності ліцензійного комп’ютерного програмного забезпечення?

Надрукувати документ
25.08.2011

Статтею 51 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII "Про авторське право і суміжні права" із змінами та доповненнями визначено, що захист особистих немайнових і майнових прав суб'єктів авторського права і (або) суміжних прав здійснюється в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством. Кримінальну відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав встановлено ст.176 Кримінального кодекс України 5 квітня 2001 року № 2341-III із змінами та доповненнями. Зокрема, за незаконне розповсюдження комп'ютерних програм і баз даних передбачена кримінальна відповідальність. Відповідно до ч. 15 ст.11? Закону України від 4 грудня 1990 року №509-ХІІ „Про державну податкову службу в Україні” із змінами та доповненнями (далі – Закон №509), працівникам податкової міліції забороняється брати участь у проведенні планових та позапланових перевірок платників податків, що проводяться органами державної податкової служби, якщо такі перевірки не пов’язані з веденням оперативно-розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ, порушених стосовно таких платників податків (посадових осіб платників податків), що знаходяться в їх провадженні. Перевірки платників податків органами податкової міліції проводяться у порядку, встановленому Законом України від 18 лютого 1992 року №2135 „Про оперативно-розшукову діяльність”, Кримінально-процесуальним кодексом України, іншими законами України (ч.16 ст. 11? Закону №509). Таким чином, працівники податкової міліції виключно у зв’язку з веденням оперативно – розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ, що знаходяться в їх провадженні можуть здійснювати перевірки з питань дотримання норм законодавства, що регулюють правовідношення в області авторського права і суміжних прав (в тому числі щодо наявності ліцензійного комп’ютерного програмного забезпечення).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.