Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Умови допуску до перевірок »

Діє до 01.01.2011 Яка тривалість перевірки, що буде проведена після 16.06.2010 року (після набрання чинності Закону №2275), у разі якщо повідомлення на перевірку отримано до зазначеної дати з термінами її тривалості, без урахування змін?

Надрукувати документ
25.08.2011

З 16 червня 2010 року набрав чинності Закон України від 20 травня 2010 року №2275-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (далі – Закон №2275), яким, зокрема, внесені зміни до ст. 11? Закону України від 4 грудня 1990 року № 509-XII "Про державну податкову службу в Україні" із змінами та доповненнями (далі – Закон №509). Змінами до ст. 11? Закону №509 визначено, що тривалість планової виїзної перевірки не повинна перевищувати 30 робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва - 20 робочих днів; тривалість позапланової виїзної перевірки не повинна перевищувати 15 робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва - 10 робочих днів. Відповідно до частини першої ст. 58 Конституції України від 28 червня 1996 року №254к/96-ВР із змінами та доповненнями закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. Із цієї норми випливає, що дію закону або нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання відповідним актом чинності і припиняється з втратою ним чинності. Тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце. Таким чином, тривалість перевірки суб’єкта господарювання, яка розпочинається після 16 червня 2010 року, не повинна перевищувати терміни, встановлені Законом №509, з урахуванням змін, внесених Законом №2275, незважаючи на те, що повідомлення на перевірку було направлено платнику податку до зазначеної дати з термінами її тривалості, без урахування внесених змін.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.