Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Планова виїзна перевірка

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Хто має право підписувати акт перевірки від ЮО, якщо директор або головний бухгалтер під час проведення планової або позапланової перевірки відсутній (захворів)?

25.08.2011

Якщо директор або головний бухгалтер під час проведення планової або позапланової перевірки відсутній (захворів), акт перевірки від юридичної особи може бути підписаний іншими особами, які уповноважені установчими та/або організаційно – розпорядчими документами виконувати обов'язки керівників на час їх відсутності, за умови, що повноваження особи, яка підписала акт перевірки, підтверджені відповідними документами (установчими, наказами чи розпорядженнями тощо), які додаються до акту перевірки.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 Чи мають право працівники органів ДПС проводити планову (позапланову) перевірку діяльності самозайнятих осіб (нотаріусів, адвокатів)?

25.08.2011

Працівники органів ДПС мають право у відповідності до ст. 11 Закону України від 4 грудня 1990 року №509-XII „Про державну податкову службу в Україні” проводити перевірку діяльності самозайнятих осіб (нотаріусів, адвокатів), які знаходяться на обліку в податкових органах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Який порядок подання ФОП заперечень до акта планової (позапланової) перевірки, у разі незгоди з його висновками?

25.08.2011

У разі незгоди з висновками акта перевірки фізичною особою - підприємцем, в акті перевірки при його підписанні (чи відмові від підпису) робиться відповідна відмітка. Платник податків фізична особа - підприємець має право протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем отримання примірника акта перевірки подати до органу державної податкової служби заперечення до акта перевірки. Органи державної податкової служби розглядають заперечення протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем їх надходження, та про результати розгляду письмово повідомляють суб'єкта господарювання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Який порядок подання ФОП заперечень до акта планової (позапланової) перевірки, у разі незгоди з його висновками?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: (початок див.І) Отже, у разі незгоди із висновками акта перевірки фізичною особою - підприємцем в акті перевірки при його підписанні (чи відмові від підпису) робиться відповідна відмітка. Платник податків фізична особа - підприємець має право протягом трьох робочих днів ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні СГ при проведенні перевірок (планових, позапланових, зустрічних), працівниками органів ДПС, робити і надавати копії документів, які перевірялись?

25.08.2011

При проведенні перевірок (планових, позапланових, зустрічних) органи державної податкової служби мають право вилучати у підприємств, установ та організацій копії фінансово-господарських та бухгалтерських документів, які свідчать про приховування (заниження) об’єктів оподаткування, несплату податків та зборів (обов’язкових платежів).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка тривалість перевірки (планової, позапланової) СГ?

25.08.2011

Тривалість планової виїзної перевірки не повинна перевищувати 30 робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва - 20 робочих днів. Тривалість позапланової виїзної перевірки не повинна перевищувати 15 робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва - 10 робочих днів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Які документи та за який період необхідно надати ЮО працівникам органів ДПС для проведення документальної перевірки (планової або позапланової)?

25.08.2011

Юридичні особи для проведення планової (позапланової) виїзної перевірки повинні надати за період, що перевіряється працівниками органів державної податкової служби, фінансову звітність, документи бухгалтерського обліку, первинні документи тощо, що підтверджують правильність задекларованих показників.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011ІІ Які документи та за який період необхідно надати ЮО працівникам органів ДПС для проведення документальної перевірки (планової або позапланової)?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: Разом з цим слід зазначити, що згідно із частиною 1 Переліку типових документів, що утворюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших підприємств, установ та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може платник податків надати копії первинних документів для підтвердження відповідних господарських операцій при проведенні документальної перевірки, якщо оригінали вилучені працівниками податкової міліції, що оформлено відповідним Оп

25.08.2011

Платник податків може надати копії первинних документів для підтвердження відповідних господарських операцій при проведенні документальної перевірки, якщо оригінали вилучені працівниками податкової міліції, що оформлено відповідним Описом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого часу необхідно рахувати "10 днів до дня проведення планової перевірки": з моменту відправлення повідомлення ДПІ чи з моменту отримання такого повідомлення СГ?

25.08.2011

Десятиденний термін до моменту проведення планової перевірки рахується з моменту відправлення письмового повідомлення про проведення перевірки рекомендованим листом з відміткою про вручення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок проведення планових перевірок?

25.08.2011

Планова виїзна перевірка проводиться за сукупними показниками фінансово-господарської діяльності платника податків за письмовим рішенням керівника відповідного органу державної податкової служби не частіше одного разу на календарний рік. Право на проведення планової виїзної перевірки платника податків надається лише у тому випадку, коли йому не пізніше ніж за десять днів до дня проведення зазначеної перевірки надіслано письмове повідомлення із зазначенням дати початку та закінчення її проведення. Порядок координації проведення планових виїзних перевірок органами виконавчої влади, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням та сплатою податків та зборів (обов’язкових платежів), визначається Кабінетом Міністрів України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка періодичність планової перевірки платника податків?

25.08.2011

Планова перевірка проводиться не частіше одного разу на календарний рік.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За який період проводиться планова перевірка платника податків?

25.08.2011

У разі проведення документальної перевірки з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства підприємства зазначена перевірка охоплюватиме період не більше 1095 днів, тобто останні 3 (три) роки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники органів ДПС при проведенні планової перевірки платника податків вимагати від нього документи за період, який вже було перевірено та складено відповідний акт?

25.08.2011

Податковий орган може вимагати від платника податків підтверджуючі документи показників фінансово-господарської діяльності з урахуванням термінів передбачених Переліком, затвердженим наказом Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20.07.98 № 41 незалежно від того проводилась документальна перевірка чи ні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За яким місцезнаходженням проводяться планові та позапланові виїзні перевірки платників податків з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства?

25.08.2011

Планові та позапланові виїзні перевірки з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, які проводяться органом державної податкової служби за місцезнаходженням такого суб'єкта господарювання чи за місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така планова виїзна перевірка. За письмовим бажанням платників податків планові та позапланові виїзні перевірки можуть проводитись у приміщенні органу ДПС при наданні таким платником письмових обґрунтованих пояснень щодо причин неможливості проведення перевірки за місцезнаходженням платника податків чи за місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така перевірка.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні працівники органів ДПС при проведенні перевірки платника податків визначати заниження (завищення) суми податкових зобов'язань у податкової звітності?

25.08.2011

Органи державної податкової служби при проведенні перевірки СПД повинні визначати як заниження, так і завищення суми його податкових зобов'язань, заявлених у податкових деклараціях.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 I Чи мають право працівники органів ДПС при проведенні планової перевірки ФОП, проводити інвентаризацію залишків товару, продукції?

25.08.2011

Відповідно до п. 15 ст.11 Закону України від 04.12.1990, № 509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні" із змінами та доповненнями органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право, зокрема, вимагати від керівників підприємств, установ і організацій, що перевіряються в ході планових та позапланових виїзних перевірок, проведення інвентаризацій основних фондів, товарно-матеріальних цінностей та коштів... Господарський кодекс України встановлює відповідно до Конституції України правові основи господарської діяльності суб'єктів господарювання як юридичних осіб, так і громадян - підприємців. Окремі положення Господарського кодексу України, зокрема, стосовно підприємницької діяльності фізичних осіб, знайшли своє відображення і в главі 5 Цивільного кодексу України. Статтею 51 Цивільного кодексу України визначено, що до підприємницької діяльності фізичних осіб застосовуються нормативно-правові акти, що регулюють підприємницьку діяльність юридичних осіб, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 II Чи мають право працівники органів ДПС при проведенні планової перевірки ФОП, проводити інвентаризацію залишків товару, продукції?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Продовження відповіді Повна: Окремі положення Господарського кодексу України, зокрема стосовно підприємницької діяльності фізичних осіб, знайшли своє відображення і в главі 5 Цивільного кодексу України. Статтею 51 Цивільного кодексу України визначено, що до підприємницької діяль...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є обмеження проведення планових перевірок платників податків, які зареєстровано менше року?

25.08.2011

Обмежень щодо включення підприємства до плану-графіка, яке зареєстровано платником податків менше року немає.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники органів ДПС під час перевірки вилучати документи?

25.08.2011

Забороняється вилучення у суб’єктів господарської діяльності документів, що не підтверджують факти порушення законів України про оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подання платником податків (ЮО) заперечень до акта перевірки, у разі незгоди із висновками акта?

25.08.2011

У разі незгоди із висновками акта перевірки, суб'єкт господарювання в акті перевірки при його підписанні (чи відмові від підпису) робить відповідну відмітку. Органи державної податкової служби розглядають заперечення протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем їх надходження, та про результати розгляду письмово повідомляють суб'єкта господарювання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність за відмову посадових осіб СГ надавати пояснення працівникам органі ДПС при проведення перевірки?

25.08.2011

У разі відмови посадових осіб суб'єкта господарювання надати перевіряючим письмові пояснення щодо встановлених порушень та/або причин ненадання первинних та інших документів, що підтверджують встановлені порушення, факти відмови відобразити в акті. За відмову посадових осіб підприємства надати письмові пояснення щодо встановлених порушень при проведенні невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок, чинним законодавством відповідальність не передбачена.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які дії працівників органів ДПС, у разі неможливості вручення посадовим особам СГ для ознайомлення та підписання акта перевірки?

25.08.2011

У разі неявки посадових осіб суб'єкта господарювання до органу державної податкової служби для ознайомлення та підписання акта невиїзної документальної перевірки у визначені строки складається акт щодо неявки посадових осіб суб'єкта господарювання до органу державної податкової служби. Якщо неможливо вручення для ознайомлення та підписання акта планової чи позапланової виїзної перевірок у визначені строки у зв'язку з відсутністю посадових осіб суб'єкта господарювання за його місцезнаходженням, то службовими особами органу державної податкової служби складається акт довільної форми, що засвідчує факт такої відсутності, який підписується не менш як трьома службовими особами та в день його складання реєструється в єдиному спеціальному журналі органу державної податкової служби. Не пізніше наступного дня акт невиїзної документальної, виїзної планової чи позапланової перевірок реєструється в єдиному журналі реєстрації актів перевірок та один його примірник (з відповідними додатками) надсилається суб'єкту господарювання рекомендованим листом з повідомленням про вручення, про що на останній сторінці обох примірників акта робиться відповідна відмітка.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які дії працівників органів ДПС, якщо платник податків відмовився від підписання акту перевірки?

25.08.2011

У разі відмови посадових осіб суб'єкта господарювання, що перевірений, від підписання акта перевірки службовими особами органу державної податкової служби складається акт довільної форми, що засвідчує факт такої відмови. Акт відмови підписується не менш як трьома службовими особами. При цьому в акті відмови від підпису необхідно зазначити про ознайомлення (чи відмову від ознайомлення) керівника і головного бухгалтера суб'єкта господарювання із змістом акта перевірки, обов'язками, правами і відповідальністю платника податків. Акт відмови від підпису в день його складання реєструється у єдиному спеціальному журналі органу ДПС. При відмові посадової особи суб'єкта господарювання від отримання одного примірника акта перевірки з відповідними додатками робиться відповідний запис на останній сторінці обох примірників, складається акт відмови від отримання та один примірник акта перевірки з відповідними додатками направляється платнику податків поштою з повідомленням про вручення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок винесення спірних питань у межах термінів проведення перевірки (планової чи позапланової) на розгляд постійних комісій при органах ДПС?

25.08.2011

При виникненні спірних питань у межах термінів проведення перевірки, за поданням відповідального за проведення перевірки підрозділу такі питання виносяться на розгляд постійних комісій при органах державної податкової служби, засідання яких організовується до підписання акта перевірки посадовими особами платника податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи та за який період необхідно надати ФОП працівникам органів ДПС для проведення документальної перевірки?

25.08.2011

ФОП мають надати до перевірки документи, пов’язані із здійсненням ними господарської діяльності за перевіряємий період, у тому числі, про отримані доходи із джерел, як на території України так і за її межами, а також документи, що підтверджують витрати безпосередньо, пов’язані з одержанням доходу. Перелік документів залежить від обраного виду господарської діяльності, системи оподаткування, юридичного оформлення операцій, їх економічного змісту, тощо. Такими документами можуть бути: - книги обліку доходів і витрат; - первинні документи (накладні та касові ордери, платіжні доручення, чеки, квитанції, договори, акти тощо); - відомості на виплату заробітної плати, у разі використання праці найманих працівників; - документи, що підтверджують повноту і своєчасність сплати належних сум податків (зборів, обов’язкових платежів) до бюджету; - інші документи, які підтверджують отримані підприємцем доходи (у грошовій та натуральній формі) та понесені витрати, безпосередньо, пов’язані з одержанням доходу.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 Яка тривалість перевірки (планової, позапланової) платника податків?

25.08.2011

Тривалість перевірок суб’єктів підприємницької діяльності визначена ст. 11? Закону України від 4 грудня 1990 року № 509-XII “ Про державну податкову службу в Україні” із змінами та доповненнями (далі – Закон №509), а саме: тривалість планової виїзної перевірки не повинна перевищувати 20 робочих ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким нормативно-правовими актами керуються органи ДПС при оформлені акту (довідки) перевірки?

25.08.2011

Порядок оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства затверджено наказом ДПА України 10.08.2005р. № 327, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2005 р. за № 925/11205

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який термін складається та підписується акт невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок?

25.08.2011

Згідно із п. 4.2 розділу 4 Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 10.08.05 №327 із змінами та допов...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Відповідно до яких нормативних-правових актів здійснюється оформлення результатів перевірок ФОП?

25.08.2011

Порядку оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового та валютного законодавства суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами затверджено наказом ДПА України від 11.06.04 N 326 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.06.04 за N 803/9402

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 Чи мають право працівники органів ДПС при проведенні планової перевірки СГ перевіряти касову дисципліну?

25.08.2011

Працівники органів ДПС мають право при проведенні планової перевірки суб’єкта господарювання, перевіряти касову дисципліну.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 За який період органи ДПС мають право здійснювати перевірку СГ з нарахування ПДФО та самостійно визначити суму податкового зобов’язання?

25.08.2011

Податковий орган має право самостійно визначити суму податкового зобов’язання платника податків за період, визначений планом-графіком проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, у разі проведення планової виїзної перевірки, або ж за інший період, у разі проведення органом державної податкової служби позапланової виїзної перевірки, з урахуванням строків давності та їх застосування, визначених ст. 15 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право орган ДПС зменшити витрати СГ якщо при проведенні планової перевірки були виявлені документи про взаємовідносини платника з суб’єктом господарювання, який має ознаки фіктивності, здійснення сумнівних фінансово-господарських

25.08.2011

Органи ДПС , вказані в абз. 1 ст. 10 Закону України від 04.12.90 №509-XII , можуть лише на підставі п. 11 цієї статті звертатись до судів із позовами про стягнення в доход держави коштів, одержаних за правочинами, вчиненими з метою, яка завідомо суперечить інтересам держави і суспільства, посилаючись на їхню нікчемність, а за вчинення правочину, який завідомо суперечить інтересам держави і суспільства, застосовуються судом санкції передбачені частиною 1 ст. 208 ГК України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники органів ДПС при проведені планової (документальної) перевірки страхової компанії вимагати надання договорів страхування?

25.08.2011

Працівники органів ДПС при проведені планової (документальної) перевірки страхової компанії мають право вимагати надання договорів страхування.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 І Які документи та за який період необхідно надати ЮО працівникам органів ДПС для проведення планової (документальної) перевірки?

25.08.2011

Діє до 16.06.2010 Повна та коротка відповідь ідентичні: Відповідно до п.1 ст.11 Закону України від 4 грудня 1990 року "Про державну податкову службу в Україні" №509-ХІІ із змінами та доповненнями (далі – Закон №509) органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку...

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 ІІ Які документи та за який період необхідно надати ЮО працівникам органів ДПС для проведення планової (документальної) перевірки?

25.08.2011

Діє до 16.06.2010 Продовження Повна: Тобто при перевірці платника за перевіряємий період, відповідно до вимог Наказу 584, працівники органів ДПС перевіряють: - відповідальних осіб за фінансово-господарську діяльність суб'єкта господарювання; - взяття на податковий облік в органах державної подат...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи буде розглядати орган ДПС заперечення платника до акту планової перевірки, якщо довідки до акту будуть вже підписані?

25.08.2011

Заперечення до акту планової перевірки буде розглядатись податковими органами незалежно від того чи підписано довідки до акту чи ні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок складання та яка черговість підписання довідок до акту планової перевірки ЮО?

25.08.2011

Порядок складання та черговість підписання довідок до акту планової перевірки юридичної особи передбачені Порядком оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затвердженого наказом ДПА України від 10.08.05 №327, тобто спочатку складаються довідки, а на основі них складається зведений акт.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оформлення, проведення, оскарження результатів інвентаризації на підприємстві в ході проведення перевірки податковими органами?

25.08.2011

Порядок проведення та оформлення інвентаризації передбачено Інструкцією по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 11.08.94 № 69, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 серпня 1994 р. за N 202/412. Оскарження результатів інвентаризації проводиться відповідно до вимог цивільно-процесуального законодавства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники органів ДПС застосовувати повторно штрафні санкції при проведенні планової перевірки за ті ж самі порушення, які були виявлені під час проведення іншої перевірки та сплачені?

25.08.2011

Якщо за порушення, які були виявлені працівниками органів ДПС під час проведення перевірок раніше були вже накладені штрафні санкції, то повторне накладання штрафних санкцій за те саме порушення і за той же період чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як розподіляються підприємства (ЮО) в органах ДПС за класами (великі, середні, малі) з метою проведення перевірок?

25.08.2011

При формуванні щоквартального плану-графіка перевірок органи ДПС розподіляють підприємства залежно від кількості працюючих та обсягу валового доходу від реалізації продукції за рік на малі підприємства, середні або великі підприємства. Малими (незалежно від форми власності) визнаються підприємства, в яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік не перевищує п'ятдесяти осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей період не перевищує сімдесяти мільйонів гривень. Великими підприємствами визнаються підприємства, в яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік перевищує двісті п'ятдесят осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за рік перевищує суму сто мільйонів гривень. Усі інші підприємства визнаються середніми.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи враховуються в ході проведення перевірки звітні розрахунки (декларації), подані платником із запізненням, після отримання повідомлення про проведення планової документальної перевірки, але до початку перевірки (або у день початку пере

25.08.2011

Узгоджені податкові зобов’язання, самостійно визначені платником податків, у звітних розрахунках (деклараціях), які подані із запізненням, після отримання повідомлення про проведення планової документальної перевірки, але до початку перевірки враховуються в ході проведення документальної перевірки, у разі коли період, за який вони подані, перевіряється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Як проводиться перевірка ФОП, якщо наявна інформація, що така особа перебуває (повинна перебувати) на обліку в інших органах ДПС як платник окремих податків і зборів, та як приймається повідомлення - рішення щодо порушень, допущених п

25.08.2011

Орган ДПС, на обліку в якому перебуває суб’єкт господарювання – фізична особа та який ініціює перевірку такого суб’єкта господарювання – фізичної особи, має залучити до перевірки також інші органи ДПС, на обліку в яких суб’єкт господарювання перебуває як платник окремих податків і зборів. При цьому органи ДПС, на обліку в яких суб’єкт господарювання перебуває як платник окремих податків і зборів, мають провести перевірки з питань дотримання цим платником податків вимог законодавства щодо повноти та своєчасності сплати окремих податків і зборів, на обліку щодо сплати яких він перебуває у такому органі ДПС та передати матеріали такої перевірки до закінчення перевірки суб’єкта господарювання – фізичної особи органу ДПС, що проводить його перевірку, у визначений цим органом термін. Після цього орган ДПС, за ініціативою якого проводиться перевірка суб’єкта господарювання – фізичної особи, має скласти акт (довідку) перевірки, в якому зазначаються підсумкові результати перевірки з урахуванням матеріалів, що отримані від органів ДПС, на обліку в яких суб’єкт господарювання перебуває як платник окремих податків і зборів. У разі встановлення за результатами перевірки порушень вимог податкового, валютного та іншого законодавства, за розглядом матеріалів перевірки керівником (заступником керівника) податкового органу, на обліку в якому перебуває платник податків, приймаються та надсилаються платнику податків податкові повідомлення-рішення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 IІ. Як проводиться перевірка ФОП, якщо наявна інформація, що така особа перебуває (повинна перебувати) на обліку в інших органах ДПС як платник окремих податків і зборів, та як приймається повідомлення - рішення щодо порушень, допущених

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: Відповідно до п. 1.20 Методичних рекомендацій у разі проведення перевірки платника податків, який перебуває на обліку в різних органах ДПС як платник окремих податків і зборів, орган ДПС, що здійснює перевірку платника податків - юридичної особи, забезп...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Який порядок прийняття Рішення про визначення податкових зобов’язань із застосуванням звичайних цін та сплати платником податків розрахованих із застосуванням звичайних цін податкових зобов’язань?

25.08.2011

Донарахування податкових зобов'язань платника податку податковим органом внаслідок визначення звичайних цін здійснюється за процедурою, встановленою законом для нарахування податкових зобов'язань за непрямими методами Рішення про застосування непрямих методів приймається податковим органом за місцезнаходженням платника податків. Нарахування податкових зобов'язань з використанням непрямого методу здійснюється виключно податковими органами. Рішення про сплату податкових зобов'язань приймається у судовому порядку за поданням керівника (його заступника) відповідного податкового органу. Для дотримання передбаченої законодавством процедури керівник податкового органу (на обліку в якому перебуває платник податків) приймає рішення про застосування звичайних цін при визначенні податкових зобов’язань. Крім того за результатами перевірки приймається рішення про визначення податкових зобов’язань із застосуванням звичайних цін. Для забезпечення можливості добровільної сплати платником податків розрахованих із застосуванням звичайних цін податкових зобов’язань (разом із штрафними санкціями) платнику податків направляється лист-пропозиція щодо самостійної сплати розрахованих із застосуванням звичайних цін податкових зобов’язань. У разі несплати платником податків податкових зобов’язань із застосуванням звичайних цін (разом із штрафними санкціями) матеріали про нарахування таких зобов’язань разом із позовною заявою про сплату податкових зобов’язань передаються до суду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Який порядок прийняття Рішення про визначення податкових зобов’язань із застосуванням звичайних цін та сплати платником податків розрахованих із застосуванням звичайних цін податкових зобов’язань?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: (початок див.І) Для забезпечення можливості добровільної сплати платником податків розрахованих із застосуванням звичайних цін податкових зобов’язань (разом із штрафними санкціями) платнику податків направляється лист-пропозиція щодо самостійної сплати розрахованих із з...

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 Чи мають право працівники органів ДПС оформити наказ про призупинення розпочатої планової виїзної перевірки платника податків, у разі неотримання необхідної інформації, згідно наданого запиту органом ДПС?

25.08.2011

Чинним законодавством не передбачено оформлення працівниками органів ДПС наказу про призупинення розпочатої планової виїзної перевірки платника податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи мають право працівники органів ДПС при складанні акту та повідомлення – рішення за наслідками планової перевірки ФОП, відображати інформацію щодо доходів, які отримані ним протягом звітного року як ФО – громадянин (пов'язано з подан

25.08.2011

Чинне законодавство не містить обмежень чи заборон щодо відображення в акті документальної перевірки суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, інформації стосовно доходів, які отримані цим же платником податків протягом звітного року як фізичною особою – громадянином.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи мають право працівники органів ДПС при складанні акту та повідомлення – рішення за наслідками планової перевірки ФОП, відображати інформацію щодо доходів, які отримані ним протягом звітного року як ФО – громадянин (пов'язано з пода

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок. див. І. Платники податку з доходів фізичних осіб, відповідно з п.п. „в” п. 19.1 ст. 19 Закону України від 22.05.03 №889-ІV „Про податок з доходів фізичних осіб”, окрім подання декларації зобов’язані на вимогу податкового органу та у межах його компетенції, ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники органів ДПС здійснювати перевірку суб’єкта господарювання щодо реєстрації торговельного знака або торговельної марки на товарі, що реалізується?

25.08.2011

Керуючись статтями 51? та 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року №8073-X, посадові особи органів державної податкової служби за незаконне використання об'єкта права інтелектуальної власності, привласнення авторства на такий об'єкт або інше умисне порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності, що охороняється законом, мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подовження терміну проведення документальних перевірок (планових або позапланових) та які документи надаються суб’єкту господарювання при цьому?

25.08.2011

Подовження термінів проведення планової виїзної перевірки можливе на термін не більш як 15 робочих днів, а стосовно суб'єктів малого підприємництва - 10 робочих днів. Подовження термінів проведення позапланової виїзної перевірки можливе на термін не більш як 10 робочих днів. Після прийняття рішення (наказу) про подовження термінів проведення перевірки виписується нове направлення на перевірку. Подовження термінів проведення перевірки розпочинається в перший робочий день за останнім робочим днем, зазначеним у направленні на перевірку.

Читати далі »