Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Планова виїзна перевірка »

Діє до 01.01.2011 Які документи та за який період необхідно надати ФОП працівникам органів ДПС для проведення документальної перевірки?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 1.2 Порядку оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового та валютного законодавства суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами, затвердженого наказом ДПА України від 11.06.04р. N 326 документальні перевірки фінансово-господарської діяльності фізичних особи-суб'єктів підприємницької діяльності охоплюють питання правильності, достовірності, повноти нарахування та своєчасності сплати до бюджету сум податкових зобов'язань стосовно тих податків і зборів (обов'язкових платежів), контроль за якими покладено на органи державної податкової служби України. Пунктом 1.3 зазначеного порядку передбачено, що за бажанням платника податків документальна перевірка може проводитися у приміщенні податкового органу. Перед початком проведення документальної перевірки діяльності платника податків за місцезнаходженням податкового органу посадова особа, відповідальна за проведення перевірки, зобов'язана прийняти надані суб'єктом підприємницької діяльності документи, пов'язані із здійсненням підприємницької діяльності за період, що перевіряється. Зазначені документи приймаються за описом. У кінці опису суб'єктом підприємницької діяльності повинно бути зазначено, що для проведення перевірки документи надані в повному обсязі, інші документи, пов'язані із здійсненням підприємницької діяльності, відсутні. Відповідно до ст. 15 Закону України від 21.12.00 №2181-ІІІ “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями, податковий орган має право самостійно визначити суму податкових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Законом, не пізніше закінчення 1095 дня, наступного за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, а у разі, коли така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Тобто, фізичні особи-підприємці мають надати до перевірки документи, пов’язані із здійсненням ними господарської діяльності за перевіряємий період, у тому числі, про отримані доходи із джерел, як на території України так і за її межами, а також документи, що підтверджують витрати безпосередньо, пов’язані з одержанням доходу. Перелік документів залежить від обраного виду господарської діяльності, системи оподаткування, юридичного оформлення операцій та їх економічного змісту. Такими документами можуть бути: - книги обліку доходів і витрат (форма 10); - первинні документи (накладні та касові ордери, платіжні доручення, чеки, квитанції, договори, акти тощо); - відомості на виплату заробітної плати, у разі використання праці найманих працівників; - документи, що підтверджують повноту і своєчасність сплати належних сум податків (зборів, обов’язкових платежів) до бюджету; - інші документи, які підтверджують отримані підприємцем доходи (у грошовій та натуральній формі) та понесені витрати, безпосередньо, пов’язані з одержанням доходу.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.