Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Планова виїзна перевірка »

Діє до 01.01.2011 Чи враховуються в ході проведення перевірки звітні розрахунки (декларації), подані платником із запізненням, після отримання повідомлення про проведення планової документальної перевірки, але до початку перевірки (або у день початку пере

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із п.1.11 ст.1 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями (далі – Закон) податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податку, збору (обов'язкового платежу). Першим абзацом п. 5.1 ст. 5 Закону передбачено, що податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Відповідно до абз.1 п.4.14 Методичних рекомендацій щодо централізованого приймання та комп'ютерної обробки податкової звітності платників податків в ОДПС України, затверджених наказом ДПА України від 31.12.08 N 827 із змінами та доповненнями (далі – Методичні рекомендації), при отриманні документів податкової звітності, яка подається платниками податків з порушенням термінів подання, такі документи приймаються, реєструються та для них здійснюється комп'ютерна обробка згідно із загальними правилами, зазначеними у Методичних рекомендаціях, як для документів податкової звітності, поданої вчасно. Зокрема, імпорт до картки особового рахунку, відповідно до реєстрів невчасно поданої звітності, виконується підрозділом обліку та звітності не пізніше наступного дня після подання звітності до податкового органу до формування щоденного експортного файлу зведених показників АІС "Галузь" згідно із встановленим регламентом (п.7.1 Методичних рекомендацій). Відповідно до пп. 17.1.1 п. 17.1 ст. 17 Закону та пп. 6.1.1 Інструкції про порядок застосування та стягнення сум штрафних (фінансових) санкцій органами державної податкової служби, затвердженої наказом ДПА України від 17.03.01 № 110 із змінами та доповненнями, у разі неподання податкової декларації у строки, визначені законодавством, платник податків сплачує штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або його затримку. Таким чином, узгоджені податкові зобов’язання, самостійно визначені платником податків, у звітних розрахунках (деклараціях), які подані із запізненням, після отримання повідомлення про проведення планової документальної перевірки, але до початку перевірки враховуються в ході проведення документальної перевірки, у разі коли період, за який вони подані, перевіряється.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.