Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Планова виїзна перевірка »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи мають право працівники органів ДПС при складанні акту та повідомлення – рішення за наслідками планової перевірки ФОП, відображати інформацію щодо доходів, які отримані ним протягом звітного року як ФО – громадянин (пов'язано з пода

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок. див. І. Платники податку з доходів фізичних осіб, відповідно з п.п. „в” п. 19.1 ст. 19 Закону України від 22.05.03 №889-ІV „Про податок з доходів фізичних осіб”, окрім подання декларації зобов’язані на вимогу податкового органу та у межах його компетенції, визначеної законодавством, пред'являти документи і відомості, пов'язані з виникненням доходу, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у декларації з цього податку. Контролюючий орган, згідно з п.п. 4.2.2 п. 4.2 ст. 4 Закону - 2181, зобов'язаний самостійно визначити суму податкового зобов'язання платника податків, зокрема, у разі якщо дані документальних перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, заявлених у податкових деклараціях, а також якщо згідно з законами з питань оподаткування особою, відповідальною за нарахування окремого податку, є контролюючий орган. Відповідно п. 1.2 Порядку оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового та валютного законодавства суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами, затвердженого наказом ДПА України від 11.06.04 №326 документальні перевірки фінансово-господарської діяльності фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності охоплюють питання правильності, достовірності, повноти нарахування та своєчасності сплати до бюджету сум податкових зобов'язань стосовно тих податків і зборів (обов'язкових платежів), контроль за якими покладено на органи державної податкової служби України. Відповідно до ч. 2 ст. 9 Закону України від 25.06.91 N 1251-XII „Про систему оподаткування” (далі - Закон – 1251), фізичні особи під час перевірки, що проводиться державними податковими органами, зобов'язані давати пояснення з питань оподаткування у випадках, передбачених законами, а також підписати акт про проведення перевірки. Згідно зі ст. 10 Закону – 1251 платники податків мають право одержувати та ознайомлюватися з актами перевірок, проведених державними податковими органами, а також оскаржувати у встановленому законом порядку рішення державних податкових органів та дії їх посадових осіб. Враховуючи вищевикладене, чинне законодавство не містить обмежень чи заборон щодо відображення в акті документальної перевірки суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, інформації стосовно доходів, які отримані ним протягом звітного року як фізичною особою – громадянином.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.