Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Позапланова виїзна перевірка »

Діє до 01.01.2011 Який порядок направлення запитів на проведення перевірок контрагентів з питань підтвердження відомостей та контроль за їх виконанням?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.3.1 Методичних рекомендацій щодо організації та проведення перевірок підтвердження отриманих від платника податків (іншої особи) відомостей стосовно відносин з контрагентами та дотримання податкового законодавства, затверджених наказом ДПА України від 01.10.08р. №622 (далі – Методичні рекомендації) з метою проведення перевірки контрагента, який перебуває на обліку в іншому органі ДПС, орган ДПС (ініціатор проведення перевірки) направляє іншому органу ДПС (виконавцю) Запит про проведення перевірки підтвердження отриманих від платника податків (іншої особи) відомостей стосовно відносин з контрагентом та дотримання податкового законодавства. У разі якщо контрагент перебуває на обліку в тому ж органі ДПС, в якому і знаходиться платник податків, що перевіряється, або прийняття рішення щодо проведення перевірки контрагента органом ДПС, який ініціював проведення перевірки, працівник структурного підрозділу органу ДПС, який очолює перевірку платника податків, вживає заходів для організації та проведення перевірки контрагента. Згідно з п.3.2 Методичних рекомендацій орган ДПС, на обліку в якому перебуває контрагент, з урахуванням норм Закону України від 4 грудня 1990 року N 509-XII "Про державну податкову службу в Україні" із змінами та доповненнями, протягом 2-х робочих днів від дати отримання запиту направляє на адресу контрагента поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення (або вручає посадовим особам контрагента під розписку) запит "Про надання пояснень та їх документального підтвердження". Отже, порядок направлення запитів на проведення перевірок контрагентів з питань підтвердження відомостей та контроль за їх виконанням затверджено наказом ДПА України від 01.10.08р. №622. Ці Методичні рекомендації не поширюються на проведення перевірок, які здійснюються відповідно до: Методичних рекомендацій щодо взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок достовірності нарахування бюджетного відшкодування податку на додану вартість, затверджених наказом ДПА України від 18.08.05 р. N 350; Примірного порядку взаємодії органів державної податкової служби при опрацюванні розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів, затвердженого наказом ДПА України від 18.04.08 р. N 266.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.