Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Позапланова виїзна перевірка »

Діє до 01.01.2011 Який порядок відбору платників податків з метою здійснення їх перевірок з питань підтвердження відомостей стосовно відносин з контрагентами (крім проведення перевірок, які здійснюються щодо бюджетного відшкодування ПДВ та опрацювання роз

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.5 частини шостої ст. 11? Закону України від 04 грудня 1990 року №509–ХІІ „Про державну податкову службу в Україні” податкові органи у разі виникнення потреби у перевірці відомостей, отриманих від особи, яка мала правові відносини з платником податків, має право провести позапланову виїзну перевірку у разі якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит органу державної податкової служби протягом десяти робочих днів з дня отримання запиту. Відповідно до пп.2.1.2 та п.2.2 п.2 Методичних рекомендацій щодо організації та проведення перевірок підтвердження отриманих від платника податків (іншої особи) відомостей стосовно відносин з контрагентами та дотримання податкового законодавства (далі – Методичні рекомендації), затверджених наказом ДПА України від 01.10.08 №622, необхідність проведення перевірок контрагентів, визначається за результатами проведеного аналізу даних автоматизованих інформаційних систем органів ДПС України або інформації та документів, отриманих в ході проведення перевірки або від підрозділів податкової міліції, з інших внутрішніх або зовнішніх джерел, які свідчать (можуть свідчити) про порушення чинного податкового та іншого законодавства такими платниками податків. При отриманні відомостей від інших, ніж платники податків, осіб (фізичних осіб, органів державної влади), відбір контрагентів до перевірки здійснюється за результатами аналізу таких відомостей.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.