Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Камеральна перевірка та невиїзна документальна перевірка »

Діє до 01.01.2011 І В який термін органи ДПС зобов’язані вручити (підписати) акт камеральної перевірки по декларації з податку на прибуток (інших податків і зборів)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.1.5 Примірного порядку проведення камеральної перевірки та здійснення контролю за справлянням податку на прибуток затвердженого наказом ДПА України від 05.12.2008 № 761 "Про затвердження Примірного порядку проведення камеральної перевірки та здійснення контролю за справлянням податку на прибуток" із змінами та доповненнями, термін "камеральна перевірка" використовується у значенні, визначеному абзацом другим підпункту "в" п.п. 4.2.2 п.4.2 ст.4 Закону № 2181, термін "невиїзна документальна перевірка" – відповідно до пункту 1 ст.11 Закону № 509. Порядок проведення камеральних перевірок щодо податків, зборів та платежів визначається відповідними нормативно-правовими актами затвердженими наказами ДПА України. Порядок оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства затверджено наказом ДПА України від 10.08.05 №327 із змінами та доповненнями (далі – Порядок). Відповідно до п.1.11 р.1 Порядку, у разі неявки посадових осіб суб'єкта господарювання для проведення невиїзної документальної перевірки протягом 10 днів після отримання письмового запрошення органу податкової служби, складається акт про неявку посадових осіб суб'єкта господарювання на запрошення органу податкової служби. Акт невиїзної документальної, виїзної планової чи позапланової перевірок складається у двох примірниках та підписується протягом 5-ти робочих днів з дня, наступного за днем закінчення установленого для проведення перевірки строку (для суб'єктів малого підприємництва - протягом 3-х робочих днів, а для суб'єктів господарювання, які мають філії та перебувають на консолідованій сплаті, - протягом 10-ти робочих днів). Строк складання акта перевірки не зараховується до строку проведення перевірки з урахуванням його продовження, встановленого законом (п.4.2 р.4). Згідно п.4.9 р.4 Порядку, у разі неявки посадових осіб суб'єкта господарювання до органу ДПС для ознайомлення та підписання акта невиїзної документальної перевірки у строки, визначені у п.4.2 цього розділу, складається акт щодо неявки посадових осіб суб'єкта господарювання до органу ДПС. У разі неможливості вручення для ознайомлення та підписання акта планової чи позапланової виїзної перевірок у строки, визначені у п.4.2 цього розділу, у зв'язку з відсутністю посадових осіб суб'єкта господарювання за його місцезнаходженням, службовими особами органу ДПС складається акт довільної форми, що засвідчує факт такої відсутності, який підписується не менш як трьома службовими особами та в день його складання реєструється в єдиному спеціальному журналі органу ДПС. Не пізніше наступного дня акт невиїзної документальної, виїзної планової чи позапланової перевірок реєструється в єдиному журналі реєстрації актів перевірок та один його примірник (з відповідними додатками) надсилається суб'єкту господарювання рекомендованим листом з повідомленням про вручення, про що на останній сторінці обох примірників акта робиться відповідна відмітка.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.