Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Інші

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи проводиться документальна позапланова перевірка органом ДПС на підставі рішення суду (у т.ч. пов'язаного з кримінальною справою контрагента) за період, який вже перевірено в ході планової документальної перевірки?

25.08.2011

Виконання органом ДПС вимог суду щодо проведення позапланової документальної перевірки платника податків на підставі рішення суду (у т.ч. пов'язаного з кримінальною справою контрагента) є обов'язковим, в тому числі і за той період, який вже перевірено в ході планової документальної перевірки платника.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають підстави ОДПС для звернення до суду з позовом про стягнення коштів, отриманих за нікчемними правочинами недобросовісними платниками?

25.08.2011

Відповідно до п. 11 ст. 10 Закону №509-ХІІ органи державної податкової служби мають право на звернення до суду із позовними заявами про стягнення в дохід держави коштів, одержаних за правочинами, вчиненими з метою, яка завідомо суперечить інтересам держави і суспільства, посилаючись на їхню нікчемність.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подання звітності при проведенні ліквідаційної процедури (банкрутство) СГ за рішенням суду?

25.08.2011

З моменту визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури всі права керівника юридичної особи переходять ліквідатору. Тому підприємство, на якому розпочато ліквідаційну процедуру, повинно подавати до податкового органу за місцем реєстрації податкову звітність підписану ліквідатором, на якого покладено відповідні обов’язки, за періоди до дня внесення запису про ліквідацію до державного реєстру.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подання звітності при проведенні ліквідаційної процедури (банкрутство) ФОП та чи має вона право продовжувати здійснювати підприємницьку діяльність?

25.08.2011

Враховуючи те, що з моменту визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури всі обов’язки щодо керування переходять ліквідатору, то фізична особа - підприємець, з якою розпочато ліквідаційну процедуру, повинна подавати до податкового органу за місцем реєстрації податкову звітність підписану ліквідатором, за відповідні періоди до дня внесення запису про ліквідацію до державного реєстру. При цьому, фізична особа – підприємець, яка відповідно до рішення господарського суду признана банкрутом та розпочата ліквідаційна процедура, припиняє здійснення своєї підприємницької діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як обліковуються в картках особових рахунків суми податкових зобов'язань при оскарженні платником податків донарахованих сум у судовому порядку?

25.08.2011

Згідно із пп.4.2.2 п.4.2 р.4 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 18.07.05 N276 із змінами та доповн...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Протягом якого терміну необхідно сплатити оскаржені в судовому порядку донараховані згідно з актом перевірки суми?

25.08.2011

У разі узгодження податкового зобов’язання у судовому порядку платник податків зобов’язаний самостійно погасити суму податкового зобов’язання, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом десяти календарних днів, наступних за днем вступу судового рішення в законну силу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Протягом якого терміну необхідно сплатити оскаржені в судовому порядку донараховані згідно з актом перевірки суми?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 продовження (початок - див. част. І) Повна П.п.5.3.2 п.5.3 ст.5 Закону у випадках апеляційного узгодження суми податкового зобов’язання платник податків зобов’язаний самостійно погасити її узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом десяти календа...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняється СГ щодо якого порушена справа про банкрутство, від сплати податкових зобов’язань, що виникають під час проведення процедури санації?

25.08.2011

Чинним законодавством не передбачено звільнення від сплати поточних податкових зобов’язань, що виникають під час проведення процедури санації суб’єкта господарювання щодо якого порушена справа про банкрутство.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи припиняються нарахування та сплата податків та зборів (обов'язкових платежів), у разі прийняття судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Для отримання відповіді на дане запитання Ви маєте право звернутися письмово до ДПА України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються штрафні санкції за порушення строків сплати розстрочених сум податкового боргу згідно з рішенням суду?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Для отримання вичерпної відповіді Вам необхідно звернутися з письмовим зверненням до ДПА України з наданням копій відповідних документів, які засвідчують обставини справи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право орган ДПС, як кредитор, ініціювати подання заяви до господарського суду про визнання відсутнього боржника банкрутом?

25.08.2011

Відповідно до частини 1 статті 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14 травня 1992 року № 2343-XII у разі, якщо громадянин-підприємець – боржник чи керівні органи боржника – юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або в разі неподання боржником протягом року до органів ДПС згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заяву про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подано кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника і терміну виконання зобов'язань. Тобто, за наявності хоча б однієї із вищевказаних підстав, органи ДПС з метою захисту інтересів держави можуть ініціювати подання позову до суду щодо визнання такого суб'єкта господарювання банкрутом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються штрафні санкцій, визначені пп. 17.1.7 п. 17.1 ст.17 ЗУ № 2181 , за період з дня виникнення податкової заборгованості, яка розстрочується (у межах процедури відновлення платоспроможності боржника) до дати прийняття керів

25.08.2011

Штрафні санкцій, визначені пп. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", за період з дня виникнення податкової заборгованості, які розстрочуються до дати прийняття рішення про розстрочення боргу, прийнятого керівником (заступником) органу державної податкової служби, не застосовуються у разі коли в цьому періоді не відбувалася сплата боргу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи направляється платнику податків органом ДПС нове податкове повідомлення по акту документальної перевірки юридичної особи (планової або позапланової), у разі зміни судом рішення податкового органу про нарахування суми податкового зобов

25.08.2011

У разі зміни судом рішення органу ДПС про нарахування суми податкового зобов'язання, податкове повідомлення вважається відкликаним, і тому платнику податків органом ДПС направляється нове податкове повідомлення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право податковий орган приєднатися до складу кредиторів після публікації оголошення в офіційних друкованих виданнях про порушення провадження у справі про банкрутство підприємства, якщо податковий борг відсутній і не обліковується

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Для отримання вмотивованої відповіді на Ваше запитання Вам необхідно звернутися письмово з викладенням конкретних обставин справи

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якого органу ДПС необхідно сплатити оскаржені в судовому порядку донараховані згідно з актом перевірки суми, якщо за час оскарження СГ змінив місцезнаходження (взято на облік в органі ДПС за новим місцезнаходженням або місцем проживан

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 PV2 Відповідь на дане запитання в Єдиній базі податкових знань відсутня. За роз’ясненнями Ви можете в письмовому вигляді звернутись до ДПА України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого СГ буде стягнено в дохід держави кошти (ПДВ), одержані за нікчемним правочином за рішенням суду, у разі якщо один із СГ до визнання угоди нікчемної було ліквідовано,у зв’язку із прийняттям рішення про припинення засновниками ЮО?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 PV2 Відповідь на дане запитання в Єдиній базі податкових знань відсутня. За роз’ясненнями Ви можете в письмовому вигляді звернутись до ДПА України.

Читати далі »