Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Документальна планова перевірка

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок проведення документальних планових перевірок?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Порядок проведення документальних планових перевірок передбачено статтею 77 Податкового кодексу України.

Читати далі »

І Які особливості проведення документальних планових перевірок ФОП (які саме документи та порядок їх прийняття)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Перед початком проведення документальної перевірки діяльності платника податків за місцезнаходженням податкового органу посадова особа, відповідальна за проведення перевірки, зобов'язана прийняти надані платником податків оригінали документів, пов'язаних із здійсненням діяльності за період, що перевіряється Зазначені документи приймаються за описом, складеним платником податків за власним бажанням.

Читати далі »

ІІ Які особливості проведення документальних планових перевірок ФОП (які саме документи та порядок їх прийняття)?

25.08.2011

Повна: Після закінчення перевірки посадова особа, відповідальна за проведення перевірки, повертає платнику податків документи за описом. Платник податків на першому примірнику опису, що додається до акта перевірки, вчиняє запис: "Документи після завершення проведення перевірки отримано в повному ...

Читати далі »

І.Чи мають право працівники органів ДПС при проведенні документальної планової перевірки платника податків вимагати від нього документи за період, який вже було перевірено та складено відповідний акт?

25.08.2011

Відповідно до діючих норм законодавства не встановлено обмежень щодо періоду проведення перевірки платника податків органами ДПС та видів перевірок за наявності підстав, передбачених ПКУ, однак визначення суми грошових зобов'язань платника податків за результатами перевірки повинно бути здійснено контролюючим органом з урахуванням граничних термінів, передбачених ст.102 ПКУ. Податковий орган може вимагати від платника податків первинні документи, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку, інші регістри, фінансову, статистичну звітність, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС з урахуванням термінів їх зберігання, передбачених ПКУ та Переліком типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств, із зазначенням термінів зберігання документів, затвердженого наказом Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20.07.98 № 41 із змінами та доповненнями, в т.ч. до закінчення документальної перевірки за всіма видами зобов’язань платника податків перед бюджетом та закінчення процедур, пов’язаних з перевіркою.

Читати далі »

ІІ.Чи мають право працівники органів ДПС при проведенні документальної планової перевірки платника податків вимагати від нього документи за період, який вже було перевірено та складено відповідний акт?

25.08.2011

Повна: (початок див.І) Згідно із ст.77 ПКУ документальна планова перевірка повинна бути передбачена у плані-графіку проведення планових документальних перевірок. Про проведення документальної планової перевірки керівником органу ДПС приймається рішення, яке оформлюється наказом. Право на проведен...

Читати далі »

І. За який період проводиться документальна планова перевірка платника податків (ЮО або ФОП)?

25.08.2011

У разі проведення документальної перевірки платника податків (юридичної особи або фізичної особи – підприємця) з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи ДПС, грошове зобов’язання платника податків визначається органом ДПС не більше 1095 днів, тобто останні 3 (три) роки.

Читати далі »

ІІ. За який період проводиться документальна планова перевірка платника податків (ЮО або ФОП)?

25.08.2011

Повна: (Початок див.І) Таким чином, у разі проведення документальної перевірки платника податків (юридичної особи або фізичної особи – підприємця) з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи ДПС, грошове зобов’язання платника...

Читати далі »

Який порядок проведення (організації) документальної перевірки СГ, який має філії (відокремлені підрозділи), або ця особа (її підрозділи) перебуває на обліку в інших органах ДПС за місцем розташування (реєстрації) її підрозділів, рухомого та нерухомого ма

25.08.2011

Особливості організації та проведення документальних та фактичних перевірок платників податків, які мають філії (відокремлені підрозділи) передбачено п.3 Методичних рекомендацій щодо порядку організації та проведення перевірок платників податків, затверджених наказом ДПА України 14.04.2011 N 213.

Читати далі »

Які документи та за який період необхідно надати ФОП працівникам органів ДПС для проведення документальної перевірки?

25.08.2011

Фізичні особи - підприємці повинні надати для перевірки документи, пов'язані із здійсненням діяльності, за період, що перевіряється, з урахуванням строків давності, передбачених ст.102 Податкового кодексу України.

Читати далі »