Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Документальна позапланова перевірка

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуІ Який порядок та за який період проводиться документальна позапланова перевірка, пов’язана з ліквідацією ФОП (пп.78.1.7)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Якщо фізичною особою - підприємцем подано заяву щодо зняття з обліку платника податків, органом державної податкової служби приймається рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків, який перебуває на обліку в такому органі. Призначається перевірка, яку відповідні підрозділи розпочинають протягом місяця після одержання заяви про зняття з обліку платника податків. Документальна позапланова перевірка може проводитись за період який не повинен перевищувати 1095 днів з дня подання заяви про зняття з обліку платника податків.

Читати далі »

ІІ Який порядок та за який період проводиться документальна позапланова перевірка, пов’язана з ліквідацією ФОП (пп.78.1.7)?

25.08.2011

Повна: У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов’язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку. Отже, якщо фізичною особою - підприємцем подано заяву...

Читати далі »

Який порядок проведення документальних позапланових перевірок, що проводяться у межах порушеної кримінальної справи або за рішенням суду (п.78.2; п.86.9)?

25.08.2011

Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби не надає відповіді на запитання, які стосуються дій та повноважень податкової міліції.

Читати далі »

І Який порядок та за який період проводиться документальна позапланова перевірка, пов’язана з ліквідацією ЮО (пп.78.1.7)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Якщо юридичною особою подано заяву щодо зняття з обліку платника податків, органом державної податкової служби приймається рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків, який перебуває на обліку в такому органі. Призначається перевірка, яку відповідні підрозділи розпочинають протягом місяця після одержання заяви про зняття з обліку платника податків. При визначенні періоду, за який проводиться документальна позапланова перевірка, необхідно враховувати вимоги п.102.1 ст.102 глави 9 Податкового кодексу України у частині граничних термінів визначення податкового зобов’язання платника податків.

Читати далі »

ІІ Який порядок та за який період проводиться документальна позапланова перевірка, пов’язана з ліквідацією ЮО (пп.78.1.7)?

25.08.2011

Повна:Відповідно до п.102.1. ст.102 ПКУ контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного ст...

Читати далі »

Який порядок та терміни проведення документальної перевірки (переперевірки) платника податків (ЮО, ФОП) за його заявою?

25.08.2011

На підставі поданої заяви платника податків про проведення перевірки (переперевірки) після прийняття рішення керівника органу ДПС, яке оформлюється наказом, проводиться документальна позапланова перевірка. Тривалість такої перевірки, не повинна перевищувати 15 робочих днів для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва - 5 робочих днів, інших платників податків - 10 робочих днів. Продовження строків проведення перевірок, можливе за рішенням керівника органу ДПС не більш як на 10 робочих днів для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва - не більш як на 2 робочих дні, інших платників податків - не більш як на 5 робочих днів.

Читати далі »

І Які підстави проведення документальних позапланових перевірок (ст.78)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Підстави для проведення документальних позапланових перевірок передбачено ст.78 Податкового кодексу України.

Читати далі »

ІІ Які підстави проведення документальних позапланових перевірок (ст.78)?

25.08.2011

Повна: • органом державної податкової служби вищого рівня в порядку контролю за діями або бездіяльністю посадових осіб органу державної податкової служби нижчого рівня здійснено перевірку документів обов’язкової звітності платника податків або матеріалів документальної перевірки, проведеної контр...

Читати далі »

I Який порядок та терміни проведення документальної позапланової виїзної перевірки платника ПДВ для визначення достовірності нарахування бюджетного відшкодування такого податку (пп.78.1.8)?

25.08.2011

За наявності підстав, які свідчать, що розрахунок суми бюджетного відшкодування було зроблено з порушенням норм податкового законодавства, податковий орган має право провести документальну позапланову виїзну перевірку платника для визначення достовірності нарахування такого бюджетного відшкодування протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном проведення камеральної перевірки. Про проведення документальної позапланової перевірки керівник органу ДПС приймає рішення, яке оформлюється наказом за умови пред'явлення платнику податків направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування органу ДПС, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб'єкта (об’єкта), перевірка якого проводиться, мета, вид (планова або позапланова), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку.

Читати далі »

II Який порядок та терміни проведення документальної позапланової виїзної перевірки платника ПДВ для визначення достовірності нарахування бюджетного відшкодування такого податку (пп.78.1.8)?

25.08.2011

Повна: Зупинення документальної виїзної планової, позапланової перевірки перериває перебіг строку проведення перевірки в разі вручення платнику податків або його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про зупинення документальної виїзної планової, позапланової перевірки. При цьом...

Читати далі »

Який порядок проведення документальної позапланової перевірки органами ДПС при отриманні постанови суду (ухвали суду) про призначення перевірки або постанови органу дізнання, слідчого, прокурора, винесену ними відповідно до закону у кримінальних справах,

25.08.2011

Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби не надає відповіді на запитання, які стосуються дій та повноважень податкової міліції.

Читати далі »