Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Документальна невиїзна перевірка

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкі особливості проведення документальної невиїзної перевірки?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Документальною невиїзною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться в приміщенні органу ДПС та присутність платників податків під час проведення таких перевірок не обов’язкова. Документальна невиїзна перевірка здійснюється у разі прийняття керівником органу ДПС рішення про її проведення та за наявності обставин для проведення документальної перевірки, визначених ст.77 „Порядок проведення документальних планових перевірок” та ст.78 „Порядок проведення документальних позапланових перевірок” Податкового кодексу України. Документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами органу ДПС виключно на підставі рішення керівника органу ДПС, оформленого наказом, та за умови надіслання платнику податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або вручення йому чи його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки.

Читати далі »

І Який порядок направлення запитів на проведення зустрічних звірок контрагентів з питань підтвердження відомостей та контроль за їх виконанням?

25.08.2011

Порядок направлення запитів на проведення зустрічних звірок контрагентів з питань підтвердження відомостей та контроль за їх виконанням передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 № 1232 "Про затвердження Порядку проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок".

Читати далі »

ІІ Який порядок направлення запитів на проведення зустрічних звірок контрагентів з питань підтвердження відомостей та контроль за їх виконанням?

25.08.2011

Закінчення. Початок див. І. Орган державної податкової служби (виконавець), який проводить зустрічну звірку, складає довідку за наявності інформації, для отримання якої надіслано запит органом державної податкової служби (ініціатором), та її документального підтвердження. У разі відсутності запи...

Читати далі »

Який порядок проведення позапланових документальних невиїзних перевірок?

25.08.2011

Документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами органу ДПС виключно на підставі рішення керівника органу ДПС, оформленого наказом, і за умови направлення платнику податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або вручення йому або його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку і місце проведення такої перевірки. Порядок проведення документальних позапланових перевірок регламентовано ст.78 Податкового кодексу України, якою визначені обставини, при наявності яких можуть здійснюватися такі перевірки. Присутність платників податків під час проведення документальних невиїзних перевірок не обов'язкова.

Читати далі »