Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Оформлення результатів перевірок »

ІІ.Який порядок оформлення акту документальної (планової, позапланової ) перевірки (у т.ч. чи відображається у його висновку розрахунок фінансових санкцій або пені)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Повна: (початок див.І) •Інформація про попередню документальну планову перевірку (документальну позапланову перевірку з усіх питань) із зазначенням найменування органу ДПС, що проводив перевірку, дати та номера акта перевірки, періоду перевірки (установлені порушення та вжиті заходи щодо усунення виявлених недоліків). •Тощо. Загальні положення акта (довідки) документальної позапланової перевірки повинні містити дані, передбачені пунктом 3 розділу ІІ Порядку №984, залежно від питань, що підлягали перевірці. Описова частина акта (довідки) документальної перевірки, зокрема складається таким чином: •Результати документальної перевірки групуються за окремими видами податків і зборів та у розрізі податкових періодів. •У разі встановлення перевіркою порушень податкового законодавства за кожним відображеним в акті фактом порушення зазначається зміст порушення з посиланням на конкретні пункти і статті законодавчих актів, що порушені платником податків, період (місяць, квартал, рік) фінансово-господарської діяльності платника податків та господарську операцію, в результаті якої здійснено це порушення. •Тощо. При цьому, відповідно до п.86.10 ст.86 ПКУ в акті перевірки зазначаються як факти заниження, так і факти завищення податкових зобов'язань платника. Висновок акта (довідки) документальної перевірки складається таким чином: •Зазначається опис виявлених перевіркою порушень податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, з посиланням на підпункти, пункти, статті законодавчих актів або загальний висновок щодо відсутності таких порушень. •Виявлені порушення податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, відображаються у гривнях у розрізі податків та зборів з розбивкою за роками та податковими періодами у межах періоду, що перевіряється. Виявлені порушення валютного законодавства відображаються у розрізі зовнішньоекономічних договорів (контрактів). •Тощо. В акті не допускається визначення виду і розміру штрафних (фінансових) санкцій за встановлені порушення. Враховуючи вищевикладене, в акті документальної перевірки відображаються всі виявлені порушення податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, проте в акті не допускається визначення виду і розміру штрафних (фінансових) санкцій за встановлені порушення. Відповідно до п.58.1 ст.58 ПКУ розрахунок податкового зобов’язання та штрафних (фінансових) санкцій додається до податкового повідомлення – рішення.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.