Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Судове оскарження

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи мають право органи ДПС звертатися до суду щодо зупинення видаткових операцій суб’єктом господарювання на рахунках у банках та інших фінансових установах, у разі недопущення посадових осіб органів ДПС до обстеження територій та приміщень (ст.20)?

25.08.2011

Органи ДПС мають право звертатися до суду, щодо зупинення видаткових операцій суб’єктом господарювання на рахунках у банках та інших фінансових установах, у разі недопущення посадових осіб органів ДПС до обстеження територій та приміщень.

Читати далі »

Чи мають право органи ДПС звертатися до суду, щодо зупинення видаткових операцій на рахунках шляхом накладення арешту на кошти СГ або стягнення коштів з СГ, який має податковий борг; стягнення з дебіторів, який має податковий борг сум дебіторської заборго

25.08.2011

Органи ДПС мають право звертатися до суду, щодо зупинення видаткових операцій на рахунках шляхом накладення арешту на кошти суб’єкта господарювання або стягнення коштів з суб’єкта господарювання, який має податковий борг, стягнення з дебіторів, який має податковий борг сум дебіторської заборгованості

Читати далі »

У яких випадках органи ДПС мають підстави для звернення до суду з позовом про стягнення коштів, отриманих за нікчемними правочинами недобросовісними платниками?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Органи ДПС мають підстави для звернення до суду з позовом про стягнення коштів, отриманих за нікчемними правочинами недобросовісними платниками у разі недодержання вимоги щодо відповідності правочину інтересам держави і суспільства

Читати далі »

І Які строки давності та терміни оскарження в суді повідомлень-рішень або інших рішень органу ДПС про нарахування грошового зобов’язання (з/без процедури адміністративного оскарження)(ст.56.18)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Для звернення до адміністративного суду щодо оскарження рішення суб'єкта владних повноважень, на підставі якого ним може бути заявлено вимогу про стягнення грошових коштів, встановлюється місячний строк. Терміни оскарження в суді повідомлень-рішень або інших рішень органу ДПС про нарахування грошового зобов’язання становлять місячний термін, який обчислюється з дня, коли позивач дізнався про рішення суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень. У разі коли платником податків до подання позовної заяви проводилася процедура адміністративного оскарження, строк звернення до суду продовжується на строк, що фактично пройшов з дати звернення платника податків із скаргою до контролюючого органу до дати отримання (включно) таким платником податків остаточного рішення контролюючого органу, прийнятого за результатами розгляду скарги.

Читати далі »

ІІ Які строки давності та терміни оскарження в суді повідомлень-рішень або інших рішень органу ДПС про нарахування грошового зобов’язання (з/без процедури адміністративного оскарження)(ст.56.18)?

25.08.2011

Повна: Отже, для звернення до адміністративного суду щодо оскарження рішення суб'єкта владних повноважень, на підставі якого ним може бути заявлено вимогу про стягнення грошових коштів, встановлюється місячний строк. Терміни оскарження в суді повідомлень-рішень або інших рішень органу ДПС про нар...

Читати далі »

Протягом якого терміну необхідно сплатити оскаржені в судовому порядку донараховані згідно з актом перевірки суми (57.3)?

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції, за їх наявності, протягом 10 календарних днів, наступних за днем набрання судовим рішенням законної сили.

Читати далі »

Який граничний термін надходження ухвали суду про порушення провадження у справі за позовом СГ, після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання, нарахованої в КОР СГ, для виведення її до окремого реєстру, до дня набрання судовим ріше

25.08.2011

Повноваження адміністративних судів щодо розгляду адміністративних справ, порядок звернення до адміністративних судів та порядок здійснення адміністративного судочинства регулюється нормами Кодексу адміністративного судочинства України. Згідно п.6 ст.107 Кодексу адміністративного судочинства Укра...

Читати далі »

В який термін направляється СГ нове податкове повідомлення - рішення, якщо за результатами розгляду скарги (адміністративне оскарження) органом ДПС було прийнято рішення щодо зменшення (збільшення) суми грошового зобов’язання?

25.08.2011

Податкове повідомлення-рішення передається структурному підрозділу, до функцій якого входить реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції органу державної податкової служби, після складання не пізніше наступного робочого дня. Структурний підрозділ, до функцій якого входить реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції органу державної податкової служби, або відповідальна особа, визначена керівником органу державної податкової служби для виконання таких функцій, у день отримання податкового повідомлення-рішення від структурного підрозділу, що його склав, направляє (вручає) податкове повідомлення-рішення платнику податків.

Читати далі »

Чи обліковуються в КОР донараховані суми під час проведенні процедури адміністративного або судового оскарження?

25.08.2011

В особових рахунках платників податків не обліковуються донараховані суми під час проведенні процедури адміністративного або судового оскарження, оскільки зазначені суми не є узгодженими податковими зобов’язаннями.

Читати далі »

Який порядок обліку в КОР (скасування) повідомлення-рішення у разі коли за результатами судового оскарження було прийнято рішення на користь СГ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 030, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »