Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Довідки

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок отримання довідок про доходи ФОП (які перебувають на загальній системі, які сплачують фіксований податок, які є платниками ЄП)?

25.08.2011

Фізичні особи – підприємці мають право отримати в податковому органі за місцем реєстрації довідки про отримані доходи, у разі звернення до податкового органу із письмовим запитом про отримані доходи за відповідний період, у термін до 30 календарних днів: на підставі поданих звітів (про обсяг виручки, одержаної за відповідний звітний період) - платники єдиного податку; на підставі поданих декларацій - фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування та фізичні особи – підприємці, які є платниками фіксованого податку.

Читати далі »

Який чином ФО може отримати довідки про доходи, в тому числі якщо ЮО ліквідована або визнана банкрутом?

25.08.2011

З метою отримання довідки про отримані доходи платник податків – фізична особа, має право звернутися до органу ДПС із заявою за місцем свого проживання (реєстрації). Органи ДПС за заявою фізичної особи, яка зареєстрована в Державному реєстрі, зобов’язані надати наявні в Державному реєстрі відомості щодо доходів фізичної особи за період не раніше, ніж з 1-го кварталу 1998 року. Відомості з Державного реєстру видаються у десятиденний термін, скріплюються печаткою та підписом начальника органу державної податкової служби України.

Читати далі »

Який термін дії довідки про відсутність податкового боргу?

25.08.2011

Термін дії довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) становить 10 днів з дня її видачі.

Читати далі »

Який порядок отримання довідки від органів ДПС про подану декларацію про доходи, зобов'язання фінансового характеру та майновий стан державного службовця та особи, яка претендує на зайняття посади державного службовця?

25.08.2011

Статтею 13 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII "Про державну службу" із змінами та доповненнями передбачено, що особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, подає за місцем майбутньої служби довідку органу державної податкової служби про подану декларацію про майнов...

Читати далі »

Який порядок отримання довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи ФО в органі ДПС?

25.08.2011

Довідка про подану декларацію про майновий стан і доходи видається фізичній особі органом державної податкової служби, до якого було подано дану декларацію на підставі письмової заяви.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 Який порядок отримання довідки ФОП, в якій зазначається перелік видів діяльності, відповідно до реєстраційної картки та обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності?

25.08.2011

Довідка, в якій зазначається перелік видів діяльності відповідно до реєстраційної картки та обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності, надається у разі письмового звернення платника податків до податкового органу у термін до 30 календарних днів.

Читати далі »

Чи є підстави для відмови органом ДПС у видачі довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) платнику податків у разі несплати та/або проведення процедури оскарження платником податків донарахованих сум в адміністратив

25.08.2011

Підставою для відмови органами ДПС у видачі платнику податків довідки про відсутність податкової заборгованості може бути наявність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) згідно з даними карток особових рахунків платника податків або у разі якщо надання такої довідки не передбачено відповідними нормативними актами. При цьому, при оскарженні донарахованої суми грошового зобов’язання в адміністративному або судовому порядку, така сума зобов’язання є неузгодженою, тому не є підставою для відмови у видачі довідки про відсутність заборгованості.

Читати далі »

Чи може платник податків отримати від органів ДПС довідку про відсутність податкового боргу?

25.08.2011

Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) регулюється листом ДПА України від 16.02.04 №2461/7/19-2117/116 із змінами та доповненнями.

Читати далі »

Який порядок отримання довідки ФО про те, що вона не є ФОП та протягом якого терміну така довідка видається?

25.08.2011

Видача довідки про те, що особа не перебуває на обліку в органі державної податкової служби як фізична особа – підприємець передбачено лише у випадках пов’язаних із оформленням, призначенням (перерахунком) пенсій. Така довідка видається у довільній формі у разі письмового звернення фізичної особи до органу державної податкової служби за своїм місцем реєстрації. Строк надання означеної довідки не встановлено, тому розгляд письмового звернення буде здійснюватися відповідно до Закону України „Про звернення громадян”. У випадках не пов’язаних із оформленням, призначенням (перерахунку) пенсій, рекомендуємо за отриманням відомостей про зареєстрованих на території України фізичних осіб – підприємців звертатись до державних реєстраторів у виконавчих комітетах міських рад міст обласного значення або до районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 Які дії ФОП, якщо йому на протязі дня або тижня необхідно мати значну кількість примірників довідки, в якій зазначається перелік видів діяльності відповідно до реєстраційної картки та обрана система оподаткування доходів, отриманих від з

25.08.2011

Фізична особа - підприємець, якій потрібна значна кількість таких довідок, може надавати податковим агентам копії (ксерокопії .оригінала) довідки, виданої йому податковим органом. Зазначені в довідці дані є чинними до втрати ними юридичної сили.

Читати далі »

Яким чином ФОП на загальній системі оподаткування може отримати довідку про доходи за будь-який квартал поточного року, якщо декларація про майновий стан і доходи подається за підсумками звітного календарного року (довідка потрібна для отримання житлових

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 030, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

І Який порядок отримання довідки ФОП, в якій зазначається обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності та чи необхідно при цьому надавати копію витягу з Державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємц

25.08.2011

Довідка, в якій зазначається обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності, надається на вимогу (запит) платника податків податковим органом у термін не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту без надання копії виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних або фізичних осіб – підприємців. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Читати далі »

ІІ Який порядок отримання довідки ФОП, в якій зазначається обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності та чи необхідно при цьому надавати копію витягу з Державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприєм

25.08.2011

Закінчення. Початок див. І. Законом України від 13.01.11 № 2939-VІ „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) визначено, що кожна особа має право доступу до інформації про неї, яка зберігається та збирається (пп.2 п.1 ст. 10). Відповідно до п.3 ст.10 Закону, розпорядники, які володіють ...

Читати далі »

Які дії ФОП, якщо їй на протязі дня або тижня необхідно мати значну кількість примірників довідки, в якій зазначається обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності (наприклад більше 5) та який термін її дії?

25.08.2011

Фізична особа - підприємець, якій потрібна значна кількість таких довідок, може надавати податковим агентам копії (ксерокопії оригінала) довідки, виданої їй податковим органом. Зазначені в довідці дані є чинними до втрати ними юридичної сили.

Читати далі »

Який порядок отримання ЮО довідки, в якій зазначається обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності (в тому числі, яка є платником податку на прибуток)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 030, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Який порядок отримання довідки від органів ДПС про сплату роботодавцем податків та зборів (обов’язкових платежів) для пред’явлення центру зайнятості (Наказ ДПАУ №849 від 04.11.2011)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 030, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Яким чином ФОП на фіксованому податку може отримати довідку про доходи за будь-який квартал поточного року, якщо декларація подається за підсумками звітного календарного року?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 030, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »