Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Довідки »

Який порядок отримання довідок про доходи ФОП (які перебувають на загальній системі, які сплачують фіксований податок, які є платниками ЄП)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Провадження підприємницької діяльності фізичними особами, які вибрали спрощену систему оподаткування, обліку і звітності шляхом придбання Свідоцтва про сплату єдиного податку, регулюється Указом Президента України від 3 липня 1998 року N727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" із змінами та доповненнями. Відповідно до п. 9 Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом ДПА України від 29.10.99 № 599 після закінчення звітного (податкового) періоду (кварталу) протягом 5 днів платник єдиного податку подає до податкового органу за місцем держреєстрації його як СПД звіт, в якому зазначається обсяг виручки від реалізації товарів, продукції (робіт, послуг) за звітний квартал наростаючим підсумком з початку терміну дії Свідоцтва про сплату податку в календарному році та сума фактично сплаченого єдиного податку у звітному кварталі. Відповідно до пп.49.18.5 п.49.18 ст.49 розділу ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Відповідно до п. 4 ст. 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 13-92 „Про прибутковий податок з громадян” громадяни, які займаються підприємницькою діяльністю, надають податковому органу декларації за наслідками кожного звітного кварталу, а також звітного року у строки, визначені законом. В декларації зазначаються загальні суми одержаного доходу, витрат i сплаченого податку за звітний рік або інший період, за який здійснюється оподаткування. Таким чином, фізичні особи – підприємці мають право отримати в податковому органі за місцем реєстрації довідки про отримані доходи: на підставі поданих звітів (про обсяг виручки, одержаної за відповідний звітний період) - платники єдиного податку; на підставі поданих декларацій - фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування та фізичні особи – підприємці, які є платниками фіксованого податку. Довідка про доходи надається, у разі письмового звернення платника податків до податкового органу із запитом про отримані доходи за відповідний період, у термін до 30 календарних днів, який встановлено для розгляду звернень ст.20 Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР „Про звернення громадян”.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.