Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Довідки »

Чи є підстави для відмови органом ДПС у видачі довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) платнику податків у разі несплати та/або проведення процедури оскарження платником податків донарахованих сум в адміністратив

Надрукувати документ
25.08.2011

ДПА України розробила уніфіковану форму довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів), яку листом від 16.02.04р. № 2461/7/19-2117-116 із змінами та доповненнями, внесеними листом ДПА України від 04.09.07 р. №17491/7/19-0117 (далі – роз’яснення ДПА України) направила підпорядкованим органам. Згідно з роз’ясненнями ДПА України довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) надається платнику податків на підставі даних карток особових рахунків за умови відсутності податкового боргу. Довідки за наведеною формою надаються за письмовими заявами платників податків щодо підтвердження відсутності податкового боргу та у разі, якщо надання таких довідок передбачено відповідними нормативними актами. При цьому, облік в картках особових рахунків сум грошових зобов'язань при оскарженні платником податків донарахованих сум в адміністративному та судовому порядку здійснюється відповідно до Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 № 985 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.12.10 за N 1440/18735, далі - Порядок), відповідно до вимог якого протягом процедури оскарження сума грошового зобов'язання, що оскаржується, виводиться з картки особового рахунку платника податків, як неузгоджена (п.4.2, п.4.4 розділу IV Порядку). Після закінчення процедури адміністративного оскарження та/або судового оскарження та набрання судовим рішенням законної сили суми узгодженого грошового зобов'язання в автоматичному режимі переносяться з реєстру податкових повідомлень-рішень (окремого реєстру, передбаченого пунктом 4.4 цього розділу) до автоматизованої інформаційної облікової системи органів державної податкової служби (п.4.5 розділу IV Порядку). Тобто, підставою для відмови органами ДПС у видачі платнику податків довідки про відсутність податкової заборгованості може бути наявність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) згідно з даними карток особових рахунків платника податків або у разі якщо надання такої довідки не передбачено відповідними нормативними актами. При цьому, при оскарженні донарахованої суми грошового зобов’язання в адміністративному або судовому порядку, така сума зобов’язання є неузгодженою, тому не є підставою для відмови у видачі довідки про відсутність заборгованості.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.