Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Довідки »

Чи може платник податків отримати від органів ДПС довідку про відсутність податкового боргу?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з листом ДПА України від 16.02.04 №2461/7/19-2117/116 із змінами та доповненнями, органи Державної податкової служби надають Довідку про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) за формою, що додається. Довідка надається у термін до 15 календарних днів, який встановлено для розгляду звернень установ, підприємств, організацій та громадян підпунктами 4.2.7 та 4.2.11 пункту 4.2 Типової інструкції з діловодства в органах державної податкової служби, затвердженої наказом ДПА України від 01.07.98 р. N 315 (із змінами і доповненнями). Довідка надається платнику податків на підставі даних карток особових рахунків за умови відсутності податкового боргу. Довідки за наведеною формою надаються за письмовими заявами платників податків щодо підтвердження відсутності податкового боргу та у разі, якщо надання таких довідок передбачено відповідними нормативними актами. При цьому, у довідці вказується відповідний нормативний документ, що передбачає надання органом державної податкової служби такої Довідки, та назва установи (організації, закладу), до якої Довідку буде подано платником податків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.