Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Інші питання »

На які збори (плату, внески) поширюється норма п.2 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.2 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) збори (плата, внески), не встановлені цим Кодексом як загальнодержавні або місцеві, але встановлені законодавчими актами України як обов’язкові платежі до набрання чинності цим Кодексом, справляються за правилами, встановленими цими законодавчими актами України, до набрання чинності законом про адміністративні послуги та іншими законами, що регулюватимуть справляння відповідних зборів (плати, внесків). До зборів (плата, внески), які не встановлені ПКУ як загальнодержавні або місцеві, але встановлені законодавчими актами України як обов’язкові платежі до набрання чинності цим Кодексом відносяться: 1. Збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету. При цьому, постанова Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 р. № 115 "Про затвердження Порядку встановлення нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, та його справляння" втратила чинність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1236 „Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України”; 2. Частина чистого прибутку (доходу) - регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.10 № 610 "Про порядок відрахування у 2010 році державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до державного бюджету частини прибутку (доходу)" та Законом України від 21.09.06 №185-V "Про управління об’єктами державної власності"; 3. Плата за використання інших природних ресурсів - регулюється Законом України від 13 грудня 2001 року № 2894-ІІІ „Про тваринний світ” та Порядком справляння плати за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 року № 449; 4. Збір на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження - регулюється Законом України від 8 лютого 1995 року № 39/95-ВР „Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку”; 5. Кошти від Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" відповідно до статті 8 Закону України "Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки" та дохід від розміщення цих коштів у цінні папери, що емітуються державою відповідно до статті 9 цього ж Закону України, а також надходження заборгованості по цих коштах за 2007-2009 роки”; 6. Державне мито - регулюється Декретом Кабінету Міністрів України від 21.01.1993р. №7-93 "Про державне мито" із змінами та доповненнями. Отже, збори (плата, внески), на які поширюється норма п.2 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, це: 1. Частина чистого прибутку (доходу); 2. Плата за використання інших природних ресурсів; 3. Збір на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження; 4. Кошти від Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" та дохід від розміщення цих коштів у цінні папери, що імітуються державою, а також надходження заборгованості по цих коштах за 2007-2009 роки; 5. Державне мито.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.